Misafirlerinizi daha iyi ağırlamanın püf noktaları

Evinize misafirler geldiğinde, özellikle de yatıya kalacakları zaman kendilerini daha rahat, hatta kendi evlerinde gibi hissetmelerini istemez misiniz? İşte bunu başarmanızı sağlayacak birkaç pratik öneri...

29 Mart 2019, Cuma 13:55
A A

Evinize gelen misafirlerinizin daha rahat hissetmelerini istemez miydiniz? Bu durum hem sizin rahat bir gün geçirmenizi hem de daha rahat keyifli sohbet geçirmenizi sağlayacaktır. İşte evinize gelen misafirlerinizi kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayacak, dekorasyon önerileri…

TAZE ÇİÇEKLER

TAZE ÇİÇEKLER

Bitkileri çoğu zaman evlerimize görsel olarak güzellik katmak için kullanırız ancak unutmayın fiziksel ve duygusal sağlığımızı iyileştirmek ve olumlu enerji yaratmak için bitkilerin yararları sandığınızdan daha fazladır.

MUMLAR

MUMLAR

Mutluluk detaylarda saklıdır ve nereden geleceği belli olmaz. Bazen güzel bir koku bütünün gününüzün güzel geçmesi için yeterlidir ve hafızanızda mutlulukla ilgili derin bir iz bırakır. Misafirlerinizin geleceği zaman kokulu mum kullanmanız onların daha rahat hissetmesini sağlayacaktır. 

ÖZEL BANYO MALZEMELERİ

ÖZEL BANYO MALZEMELERİ

Gelen misafirleriniz için diş macunu ve temiz havlu gibi banyo malzemeleri ayırmanız, kendi evlerinde hissetmelerini sağlayacaktır. Onlar için özel olarak ayarladığınız malzemeleri kullanarak daha rahat hissedeceklerdir.

FAZLADAN YASTIK VE ÖRTÜ

FAZLADAN YASTIK VE ÖRTÜ

Evinizin bir köşesinde dekoratif olarak bulundurabileceğiniz battaniye ve yastıklar, aynı zamanda misafirlerinizin kullanımına sunacağınız anlamına da gelir. Misafirleriniz üşüdüğünde ya da yorgun olduğunda sizden battaniye veya yastık istemekle çekinebilirler. Ancak misafir odanızda bulundurmanız onları daha rahat hissettirecektir.

İHTİYAÇ HALİNDE

İHTİYAÇ HALİNDE

Misafirlerinizin görebileceği şekilde misafir odasının orta bölümüne telefon şarjı ya da ağrı kesici gibi ihtiyaç duyulabilecek şeyleri bir arada tutmaya özen gösterin. Bu durum misafirlerinizi hoşnut edecektir.

ŞİFRE

ŞİFRE

Son olarak misafirlerinizin ilk soracağı şeylerden biri de internet şifresidir. Onlar sormadan internet şifresinin yazılı olduğu bir kart bulundurmanız, size sormalarına gerek kalmadan kendi evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayacaktır.

Sıradaki haber yükleniyor...