Mischa Barton: Sette tacize uğradığım için diziyi bıraktım!

Yayınlandığı döneme damgasını vuran The O. C. adlı gençlik dizisiyle şöhreti yakalayan Mischa Barton, diziden neden ayrıldığını yıllar sonra anlattı. Şu anda 35 yaşında olan Barton, dizinin setinde zorbalık ve tacize uğradığını ancak ne oyuncu arkadaşlarının ne de set ekibinin arkasında durmadığını anlattı.

19 Mayıs 2021, Çarşamba 15:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem kötü alışkanlıkları, ruhsal sorunları, inişli- çıkışlı özel hayatıyla gündemde olan oyuncu Mischa Barton, E! News'e konuştu. Artık eskisinden daha sakin bir hayat sürdüren Mischa Barton, setteki bir grup erkek tarafından sürekli olarak tacize uğramanın kendisini diziden ayrılmaya yönlendirdiğini anlattı.


Barton "Kamera arkasında olup bitenler hakkında konuşmak beni her zaman utandırdı. Her zaman özel hayatımı gözlerden uzak tutmak istedim ve insanların duygularından her zaman haberdarım" diye konuştu.


Oyuncu, artık konuşmaya karar verdiğini, çünkü böyle bir dönem yaşandığını da sözlerine ekledi. Oyuncu özellikle de kadın meslektaşlarının sette, kamera arkasında yaşadıklarını anlatma konusundan eskisinden farklı davrandığını belirtti.


Barton sözlerine; "Çok sıkı çalışıyordum. Dizideki karakteri oynamak benim için zordu, çünkü o karakter ben değildim" diye devam etti. Oyuncu, izleyicilerin hayat verdiği Marissa karakterini sevdiğini de belirtti.


Mischa Barton, yapımcıların kendisine ne yapmak istediğini sorduklarını ve eğer isterse oynadığı karakteri "öldürebileceklere" söylediklerini de anlattı. Barton, o dönemde bazı büyük filmlerden teklifler aldığını ama dizi nedeniyle onları geri çevirdiğini dile getirdi.


Güzel oyuncu, "Diziden ayrılmanın sağlığım için en iyisi olduğuna karar verdim. Ayrıca setteki oyuncu arkadaşlarım ve kamera arkası ekip tarafından yeteri kadar korunmadığımı da hissetmiyordum" sözleriyle yapımdan ayrılmaya nasıl karar verdiğini aktardı.


'ŞÖHRET BENİ MAHVETTİ'

'ŞÖHRET BENİ MAHVETTİ'

Öte yandan The O.C adlı diziyle tanınan Barton, genç yaşta elde ettiği şöhretle baş etmekte zorlandı. Kötü alışkanlıkları, bunun sonucu olarak sürekli alıp verdiği kiloları ve hızlı hayatı nedeniyle zor dönemler geçirdi. Birkaç kez rehabilitasyon merkezlerinde tedavi gördü.


Barton erken gelen şöhretin kendisi üzerindeki etkisini, yıllar önce verdiği bir röportajda "17 yaşındayken kendimi 35 yaşında gibi hissediyordum. Şöhret beni mahvetti. Ailem de, ben de bunu kaldırmakta zorlandık" sözleriyle ifade etmişti.


Uzun yıllar oyunculuğa ara verdikten sonra setlere geri dönen Barton, ardından bir butik açtı. Artık daha sakin bir yaşam süren oyuncu, zaman zaman Los Angeles sokaklarında sevgilisi Gian Marco ile çıktığı yürüyüşlerde görüntüleniyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç hakkında şoke eden iddia!