Miss Universe 2018 belli oldu

Türkiye'nin güzellik yarışmasında ikinci olarak Miss Turkey Universe 2018 güzeli seçilen Tara Madelein De Vries'in ülkemizi temsil ettiği Miss Universe 2018 (Kainat Güzellik Yarışması) dün gece gerçekleşti. Yarışmanın kazananı, yeni Kainat Güzeli seçilen Filipinli Catriona Gray oldu. Tara Madelein De Vries ise dereceye giremedi

17 Aralık 2018, Pazartesi 09:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Tara Madelein De Vries'in Türkiye'yi temsil ettiği Miss Universe 2018 Tayland'da yapıldı.

Gecede birincilik tacının sahibi Filipinli Catriona Gray oldu.

24 yaşındaki Catriona Gray podyuma kırmızı renk iddialı bir kıyafet ile çıktı.

Yarışmada ikinci güzel Güney Afrikalı Tamaryn Green, üçüncü ise Venezuelalı Sthefany Gutiérrez oldu.

Türkiye'yi temsil eden Tara Madelein De Vries dereceye giremedi. Tara, büyük finalin ardından Instagram sayfasında şu mesajı yayınladı:

"Beni bu yolculuğumda yalnız bırakmadığınız, desteklediğiniz için çok teşekkür etmek istiyorum. Ülkemi en iyi şekilde temsil etmek için elimden gelen ne varsa yaptım. Yanımda kimse olmadan en iyisini yapmayı denedim. Ülkemin sesi oldum! Bunu başarabildiğim için çok gurur duyuyorum kendim ile ama sizler olmadan bunu yapamazdım."

"Beni son 1 hafta gece gündüz demeden, yürekten destekleyen, sosyal medyada Miss Turkey farkındalığı yaratan sevgili takipçilerime teşekkürler. Bu kendim için de çok güzel bir yolculuk oldu. Ben yeniden kendimi keşfettim, yapabileceğimi düşünmediğin seyleri yaptım ve başardım."

İşte yarışmanın heyecan verici anları...

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 66 yıldır aralıksız çalışan kadın sadece 4 gün izin yaptı