'Mobbing var' diyerek çatıya çıktı

'Mobbing var' diyerek çatıya çıktı

Antalya'da hizmetli olarak çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarında birçok kez görev yeri değiştirilen 39 yaşındaki Kürşat A., Antalya Valiliği arkasındaki 5 katlı bir binanın çatısına çıkarak tayinleri protesto etti

10 Temmuz 2015, Cuma 18:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Kanunu gereğince hizmetli memur olarak görev yapan ve en son Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü (BATEM) emrine atanan Kürşat A., birçok kez görev yerinin değiştirilmesini gerekçe göstererek Antalya Valiliği arkasındaki bir binanın çatısına çıktı.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer33036","33036","201507","33036-331751.jpg","1", "0","'Mobbing var' diyerek çatıya çıktı");

"Valilikte baskı var, mobbing var" diyerek bağıran Kürşat A.’yı ikna etmek için valilik personelinden iki kişi yanına gönderildi.

Polis bina çevresinde güvenlik önlemi alırken, sağlık ekibi ve itfaiye de hazır halde bekletildi. Kürşat A. yarım saatlik çabanın ardından ikna edilerek çatıdan indirildi ve ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Kısa süre önce Antalya Valiliği Yazı İşleri Müdürlüğü’ndeki görevi sırasında kavga nedeniyle ceza alan Kürşat A.’nın BATEM’de görevlendirildiği belirtildi.
 

Akif ARICI/ANTALYA, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika depremleri: Ege Denizi'nde deprem