Mobil Kuaför Tırı ilçeleri geziyor

Mobil Kuaför Tırı ilçeleri geziyor

Mobil Kuaför Tırı ilçeleri geziyor

30 Aralık 2019, Pazartesi 12:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Mobil Kuaför Tırı, ilçe ilçe gezerek hizmeti vatandaşın ayağına götürmeye devam ediyor. Mobil Tır son olarak Serik ve Döşemealtı ilçelerini ziyaret etti. Mobil Kuaför Serik'in 6 mahallesinde 232 vatandaşa, Döşemealtı'nda da 8 mahallede 154 vatandaşa saç kesim ve bakım hizmeti verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Mobil Kuaför Tır'ı, Serik'in Yanköy, Büğüş, Zırlankaya, Pınarcık, Alacami ve Etler mahallelerinde vatandaşlara hizmet verdi. Serik'i karış karış gezen ekipler, Yanköy İlkokulu ve Ortaokulu'nda 108 çocuğa saç kesimi ve saç bakımı yaptı. Okul bahçesinde verilen hizmete çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Serik'in diğer mahallelerini de gezen Mobil Kuaför, kadın, erkek, genç, yaşlı ve çocuk toplam 232 kişinin saç kesim ve bakımlarını gerçekleştirdi.

DÖŞEMEALTI'NDA 154 KİŞİYE HİZMET

Döşemealtı ilçesinde de 3 gün boyunca Akkoç, Camili, Ahırtaş, Killik, Karataş, Selimiye, Kevşirler, Dereli ve Aşağıoba mahallelerinde hizmet veren Mobil Kuaför Tırı, 154 vatandaşa hizmet sundu. Mahallelerinde kuaför ve berber olmadığı için ayaklarına kadar gelen bu hizmetten son derece memnun olan Döşemealtı halkı, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zihnin fitnessı: Mindfulness