Mobilyaların ömrünü uzatmanın pratik yolu

Evinizdeki mobilyalardan sıkılıp değiştirmek istiyor ancak ekonomik olarak buna imkan bulamıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda imdadımıza hemen yetişen yöntem koltuk kılıflarını yenilemek. Böylece hem yepyeni görünen mobilyalara kavuşacak hem de bütçenizi yormayacaksınız...

24 Ekim 2018, Çarşamba 14:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Evinize yeni bir soluk kazandırmak isteyenler uzun zamandır kullandığınız mobilyaları artık evinizde istemiyor olabilirsiniz. Her ne kadar eski mobilyaları atıp yerine yenisini almak isteseniz bile piyasaya göz atacak olursanız oldukça pahalı olduğunu görebilirsiniz.

Evinize hem yeni bir soluk kazandırmak hem de oldukça minimum düzeyle para harcayabileceğiniz önerimiz ile mobilyalarınızın kılıflarını değiştirebilirsiniz. 

Böylelikle hem çok fazla masraftan kaçınmış olacak hem de eskimiş ve artık sıkıldığınız mobilyaları yenilemiş olacaksınız. 

Ev dekorasyonunda yenilik yapanlar, evlerinin tarzını belirledikten sonra satın alınan mobilyaları, yıllarca ilk alındıkları halleri ile aynı şekilde kullanıyor.

Bu durum, özellikle koltuk ve kanepelerin kılıflarının yıpranmasına ve eskimesine neden olabiliyor. Dekorasyonunuzda tercih edeceğiniz değişebilen kılıf sistemine sahip koltuk ve kanepelerle mobilyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. 

Mobilyalar kendi yaşam tarzımızı yansıtan ve hayatımızın vazgeçilmezleri olarak evlerimizde duruyor. bu tarz mobilyaları üstelik değiştirmek çok kolay. Özellikle kılıfları değişebilen kanepe ve koltuklar bu noktada hayat kurtarıcı oluyor. Böylelikle kılıflar kolayca çıkarılıp, dönüşümlü olarak farklı kılıflarla kullanılabiliyor ve kolayca yıkanabiliyor.

Çok masraf yapmadan evinizin dekorasyonunu dilediğiniz her an yenileyebilirsiniz. Kalitenin yanı sıra tüm parçaların birbiriyle uyumlu olması da gerekli. Olabildiğince işlevsel ve kişiliğinize hitap eden ürünleri tercih ederek, yıllar geçse de sıkılmayacağınız şekilde evinizi uzun ömürlü dekore edebilirsiniz. Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sebze doğrama teknikleri