Model Tuğçe Güder biyolojik ailesini arıyor

2005 yılında Türkiye’nin en iyi mankeni seçilen model ve oyuncu Tuğçe Güder biyolojik ailesini arıyor. İlginç bir yaşam öyküsüne sahip Güder, henüz bir bebekken Samatya'daki Kadem-i Şerif Tekkesi'nin mezarlığına bırakılmış, daha sonra da bir çift tarafından evlat edinilmiş.

27 Ocak 2021, Çarşamba 17:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Tuğçe Güder biyolojik anne ve babasını arıyor. Sabah Gazetesi'nden Ömer Karahan'ın haberine göre, Tuğçe Güder gerçek ailesini arıyor ama bulamıyor. 

1984 yılında yeni doğmuş bir bebekken Samatya'daki Kadem-i Şerif Tekkesi'nin mezarlığına bırakıldığını ve İlyas-Aliye Güler çiftinin kendisini sahiplendiğini belirten Güder, şu ifadelere yer verdi: 


Aliye-İlyas Güder, muhterem insanlar. Gerçekten dünyada gördüğüm en iyi, en değerli, Cennet'te yerlerinin olacağını umut ettiğim bu iki insan, beni evlat edinmiş. Çok resmim var ama ilk doğduğum günlere ait resmim yok. Doğduktan sonra ilk 15 gün tedavi sürecim olmuş mezarlığa bırakıldığım için… Sonrasında beni Darülaceze'ye götürmüşler ve annem ile babam Aliye- İlyas Güder, gelip beni 14 günlükken almışlar."


Tuğçe Güder kimdir?

Tuğçe Güder kimdir?

1984 doğumlu manken, henüz bir bebekken bırakıldığı Türkiye Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan Türkiyeli bir aile tarafından evlat edinildi. 6 yaşında evlat edinildiğini öğrenen Güder, biyolojik ailesinin geldiği ülkeyi bilmiyor, ancak Sudan olduğunu tahmin ediyor. Sokakta dolaşırken keşfedildiği mankenlik mesleğini sürdürürken, 2005 yılında, 22 yaşındayken önce Best Model of Türkiye, ardından da Best Model of World yarışmalarında kraliçelik tacını taktı. Cem Yılmaz’ın hasılat rekorları kıran filmi GORA’da rol alan Güder, bağlama çalıyor ve türkü söylüyor.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elliot (Ellen) Page ile Emma Portner boşanıyor