Modifiye araç tutkunları Toroslar'da buluşacak

Modifiye araç tutkunları Toroslar'da buluşacak

Modifiye araç tutkunları Toroslar'da buluşacak

09 Eylül 2021, Perşembe 19:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MERSİN, (DHA)-TOROSLAR Belediyesi, Toroslar OtoFest ile klasik ve modifiye araç tutkunlarını buluşturacak. Mersin Otomobil Sporları Kulübü (MOSK) ile birlikte düzenlenecek olan festivalde otomobiller; teknik donanımları, ses sistemleri ve aksesuarlarıyla görücüye çıkacak.
Türkiye'nin çeşitli illerinden gelecek katılımcıların da yer alacağı festival, 12 Eylül günü saat 12.00'da Çağdaşkent Mahallesi'nde bulunan Toroslar Belediyesi Cumhuriyet Meydanı'nda başlayacak ve gün boyu sürecek. Görsel bir şölene dönüşecek festivalde, "Güzellik", "Basık Araç" ve "Desibel" kategorilerinde yapılacak yarışmalar da Mersinliler'in ilgisine sunulacak.
Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, sportif, sosyal ve kültürel etkinliklerle ilçenin tanıtımına da katkı sunduklarını söyledi. Bu hafta sonu MOSK ile birlikte düzenleyecekleri festivale tüm hemşehrilerini davet eden Başkan Yılmaz; "Toroslar Otofest ile modifiye araç tutkunlarını ilçemizde ağırlayacağız. Toroslar Belediyesi olarak 7'den 70'e herkesi,  ilgi alanlarına yönelik etkinliklerle buluşturmaya devam edeceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Toroslar'da toplu sözleşme sevinci