Mohamed Salah yine kaslarıyla Dejan Lovren'e hava attı

Liverpool'un yıldızı Mohamed Salah, Manchester United maçının son anlarında golünü atmış ve gol sevincinde formasını çıkarmıştı. Kaslarıyla dikkat çeken Salah, maç sonrasında daha önce troll'lediği takım arkadaşı Dejan Lovren'i bir kez daha troll'ledi.

21 Ocak 2020, Salı 12:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Mohamed Salah ve Dejan Lovren arasındaki 'kas kıskançlığı' sürüyor. Liverpool'un Manchester United'ı 2-0 yendiği maçta takımının ikinci golünü atan Salah, maç sonunda Dejan Lovren'e üstsüz fotoğrafını gönderdi.

Dejan Lovren'in "Ne demeye çalışıyorsun?" sorusuna, Salah "Hiçbir şey, yanlışlıkla gönderdim" cevabını verdi.

Lovren ise bu konuşmayı Instagram hesabında paylaşarak "Yazar burada ne anlatmak istiyor? Güçlü olduğunu mu? Sıkı olduğunu mu? Kaslarını mı? Golünü mü? Neyse, bu sadece bir hata, Bugün için tebrikler beyler" notunu düştü.

Daha önce de olmuştu

Daha önce de olmuştu

Salah, daha önce de Dejan Lovren'i kaslı fotoğrafıyla troll'lemişti.

Yine kaslı bir fotoğrafını Lovren'e gönderen Salah, yine "Pardon, yanlışlıkla oldu" deyince, Lovren "Nefesini tutup kaslarını şişirmişsin. Fotoğrafının çekildiğinden de haberdar olduğuna eminim. Kendinden utan, dışarısı 16 derece..." cevabını vermişti. Salah ise "Hadi oradan. Kıskanmana gerek yok, sakin ol" demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Henry Onyekuru'nun sahalara dönüş tarihi netlik kazandı