Sarı saçlar çekici kalsın! Sarı tonlu saçlar için üretilmiş en iyi 10 mor şampuan

Son zamanlarda saçlarını sarı tonlarında ya da küllü renklerde kullanmak isteyenler bir tanımla daha tanıştı; mor şampuan! Açık sarı ve gri saç renklerin kurtarıcısı olan bu morşampuan, saç rengindeki çiğ yansımaları alıyor ve daha canlı ve küllü bir ton elde etmeni sağlıyor. Eğer sen de sarı tonlu boyalı saçlarında istemediğin, turuncu ve çiğ tonlarda yansıma sorunu yaşıyorsan en iyi mor şampuanı nasıl bulacağını ve mor şampuanı nasıl kullanacağını öğrenme zamanı! Silver şampuan, purple şampuan ya da bizdeki adıyla yani mor şampuanı sarı saçlarını uzun süre kullanmak için hayatına katmanın tam vakti.

05 Ekim 2020, Pazartesi 15:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Saç renginin çiğleşmeden küllü tonlarda kalabilmesini istiyorsan bize kulak ver

Saç renginin çiğleşmeden küllü tonlarda kalabilmesini istiyorsan bize kulak ver

Mor saç şampuanı kullanırken banyoda saçlarını ıslattıktan sonra uygulayıp, bir süre bekletip, durulayarak uygulamanız öneriliyor. 14 gün içerisinde saçlarınıza küllü tonları heidye eden bu şampuanı düzenli kullanmak şart.

Peki piyasadaki hangi mor şampuanlar en iyisi?

1- L'Oreal Serie Expert Silver Şampuan

1- L'Oreal Serie Expert Silver Şampuan

Magnesium Silver ismiyle satılan bu şampuan size 10 gün içinde o beklediğiniz küllü ve pastel tonu sağlıyor. 500 ml şişesiyle düzenli kullanıma da olanak sağlayan piyasadaki en iyi mor şampuanlardan biri seçilen Serie Expert'le tanışmanın tam vakti.

Fiyatı: 135 TL

2- L'Oreal Elseve Mor Şampuan ve Maske

2- L'Oreal Elseve Mor Şampuan ve Maske

ELseve'in bu birlikte kullanıldığında etkiyi çok artıran mor şampuan ve mor maskesi saçını yeni sarıya boyatmış herkesin gözbebeği olmuş halde. Turunculaşma karşıtı bu şampuanla hayalinizdeki o kaliteli sarışınlık çok daha ulaşılabilir. Maske ile de etkisi artan bu özel mor şampuanın maske de dahil set fiyatı ; 59 TL

3- Matrix Total Result

3- Matrix Total Result

Turunculaşma ve çiğ ton karşıtı bu mor şampuan, aynı zamanda beyazlayan saçlarını boyatmak istemeyenlere de mükemmel bir pastel ton sağlamada uzman. En iyi mor şampuanlardan biri olan Matrix'in fiyatı: 38 TL

4- Colorinn Stardust

4- Colorinn Stardust

Pro vitamin B5 takviyeli bu mor şampuan ise duşta kısa bir süre saçınızda bekleterek uyguladığınızda oldukça sevilen tonlar sağlıyor.

Fiyatı: 28,70 TL

6- Kerastase Blond Absolu

6- Kerastase Blond Absolu

Hem yeni boyattığınız sarı ve açık renk saçlarınızda hem de halihazırda çokça beyazlamış salarınızda mükmmel bir pastel yansıma ve küllü ışıltı istiyorsanız ulaşmanız gereken tek şey bu şampuan olacak.

Fiyatı ise; 131 TL

7- Zigavus Mor Şampuan

7- Zigavus Mor Şampuan

Platin tonda ve sarı tonda saçlarınıza yine 2 haftalık bir sürede doğal bir küllü yansıma sağlayacaktır.

Fiyatı ise; 29,90

8- Morphose

8- Morphose

Hem ışıltı hem de sağlıklı sarı tonlar yaratan bu mor şampuan ise 24,90 TL

9- Shortlex Silver Şampuan

9- Shortlex Silver Şampuan

İçindeki mor pigmentler sayesinde küllü bir grilik verebilen bu şampuan aynı zamanda SLS, SLES, mineral yağ, parfüm, zararlı kimyasallar da içermiyor.

Fiyatı ise: 44,90 TL

10- Urban Care Mor Şampuan

10- Urban Care Mor Şampuan

Turunculaşma karşıtı ve sarı gri rengi açılan kumral saçların kurtarıcısı bu şampuan ise yine ıslattıktan sonra kısa bir süre saçta bekletilerek uygulandığında mükemmel sonuçlar veren en iyi mor şampuanlardan bir tanesi.

Fiyatı ise: 34,82 TL

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir erkeği özgüvenli ve çekici hissettirebilecek en iyi 10 erkek parfümü