Morali bozulan Kraliçe Elizabeth 2 köpek sahiplendi

Torunu Prens Harry'nin kraliyetten ayrılma kararı ve eşi Prens Philip'in rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Britanya Kraliçesi II. Elizabeth'e neşelenmesi için iki Welsh Corgi gibi sevimli köpek getirildi.

07 Mart 2021, Pazar 09:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ÇOK MUTLU OLDU

ÇOK MUTLU OLDU

Köpeklere düşkünlüğüyle tanınan ve hayatı boyunca 30'dan fazla köpeği olan Kraliçe Elizabeth için Windsor Sarayı'na iki Welsh Corgi cinsi köpek getirildiği bildirildi. The Sun'ın haberine göre, 94 yaşındaki Kraliçe karşısında sadece birkaç haftalık olan iki sevimli yavru köpeği görünce çok mutlu oldu.

"SARAYA SES VE ENERJİ GETİRDİ"

"SARAYA SES VE ENERJİ GETİRDİ"

Saraydan ismini açıklamayan bir kaynak, "Kraliçe'nin corgi cinsi köpeği olmaması düşünülemez bir durum. Philip hastanedeyken yavrular saraya ses ve enerji getirdi" dedi. Kraliçe'nin son Welsh Corgi cinsi köpeği Whisper, 2018'de hayatını kaybetmişti. II. Elizabeth'in Candy isimli bir köpeği daha var.

Daha önce Kraliçe'nin ölmesi halinde onları arkasında bırakmamak için yeni bir köpek almayı düşünmediği söyleniyordu. Torunu Prens William'ın eşi Meghan Markle'la beraber kraliyetten ayrılması ve eşi Prens Philip'in hastaneye kaldırılması nedeniyle morali bozuk olan Kraliçe'ye yavru köpeklerin hediye olarak geldiği belirtiliyor.

WELSH CORGİ ÖZELLİKLERİ

WELSH CORGİ ÖZELLİKLERİ

  • Ortalama 12/15 yıl arasında yaşayabilen Welsh Corgi köpeği İngiltere kökenli bir cinstir.
  • 11,5-13,5 kg. arasında bir ağırlığa sahip olan köpekler ortalama yerden yükseklikleri 25/30 cm. arasındadır. Uzun vücutlu ve kısa bacaklıdır. Çok kısa kuyruğu vardır.
  • Koyu ve sürmeli gözleri ile dikkat çeken Welsh Corgi köpeğinin burun ucu siyah renklidir. Kızıl, siyah veya boz renklerinde görülebilen kürkleri, yumuşak ve su geçirmez özelliğe sahiptir.
  • İtaatkar, sahibine karşı sadık davranan ve koruyuculuk karakterine sahip olan Welsh Corgi yabancılara karşı saldırgan olmasa da çekingendir.
  • Çocukla çocuk, yaşlıyla yaşlı olabilen bir oyun oynama sistemi var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evcil kertenkelesine kıyafet giydiren Kim Kardashian'a tepki