Motosiklet tutkunu ünlüler

Ünlü isimlerin milyonluk otomobilleri garajda kaldı. İstanbul trafiğinden bunalan birçok ünlü, artık motosiklet kullanmayı tercih ediyor. / Müge Dağıstanlı

09 Haziran 2020, Salı 08:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile sevgilisi Ezgi Eyüboğlu önceki akşam Cihangir’deydi. Patronu olduğu Emily’s Garden’a yeni aldığı motosikletiyle gelen Oğulcan Engin hem kaskını hem de maskesini takarak tüm kurallara uydu.

“Anneme hız yapmayacağıma dair söz verdim, dikkatli kullanıyorum” dedi. Otomobili garaja bırakıp yeni bir motosiklet sahibi olanlar arasına İlker Kaleli de katıldı. En büyük motosiklet tutkunları ise Kıvanç Tatlıtuğ ve Tamer Karadağlı. Her iki oyuncu da bu zevkleri için 10 yıldır ciddi paralar harcayıp modelleri yeniliyorlar.

Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan

Engin Altan Düzyatan 4 yıl önce setlere gidip gelirken kullandığı motoru bir daha hiç bırakmadı.

Ozan Güven trafikten bıktığı için motoru tercih etti. Arkadaşlarına da motor aldırdı.


Atilla Saral, Londra’ya yerleşti, ama İstanbul’a geldiğinde bu tutkusundan vazgeçmiyor. 

Burak Özçivit’e önceleri eşi Fahriye Evcen “Kullanmanı istemiyorum, korkuyorum” diye yasak getirmişti. Sonra kendisi de binmeye başladı.

Tolgahan Sayışman çocukluğunda hayalini kurduğu eski model motosikleti Manisa’da buldu. Tamir ve modifiye için 120 bin TL harcadı. Oyuncunun 200 bin TL’lik bir motoru daha var.

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ motorunu her yıl yeniliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı ve Uğur Akkuş aşka geldi