MSÜ sınavı ne zaman? Saat kaçta? Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?

MSÜ sınavı ne zaman? Saat kaçta? Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?

On binlerce öğrenci bu pazar Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı'na girecek. Geçen hafta sınav giriş belgesi yayınlandı. Henüz belgeyi almayanlar, şimdi sınav zamanını, sınavın saat kaçta yapılacağını ve sınav giriş belgelerinin nasıl çıkarılacağını araştırıyor.

03 Nisan 2019, Çarşamba 15:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 7 Nisan'da gerçekleşecek. Sınav giriş belgesi 28 Mart'ta yayınlandı. Üniversite adayları sınav giriş belgelerini yavaş yavaş çıkarmaya başladılar. Henüz bu işlemi yapmayanlar ise "Sınav giriş belgesi nasıl çıkarılır?" sorusunu yönlendirirken sınavın ne zaman ve saat kaçta yapılacağı da merak konusu...

MSÜ SINAVI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? 

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 7 Nisan Pazar günü saat 10.15'te gerçekleşecek. Üniversite adayları en geç saat 10.00'da binada bulunmak zorundalar.

SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ÇIKARILIR?

07 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2019-MSÜ) başvuran adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden edinebilecekler.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Manisa'daki feci kazadan acı haber! 3 kişi can verdi