Muazzez Ersoy'dan Seda Sayan açıklaması: O yorumu herkes için yaptım

Muazzez Ersoy, son paylaştığı fotoğrafa düştüğü “Kendine benzemek ne güzel... Filtresiz” notunu düşmüş, bu sözlerin Seda Sayan'a olduğu iddia edilmişti. Ersoy, bugün yaptığı paylaşımla sözlerinin kime olduğunu açıkladı.

09 Ekim 2020, Cuma 12:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen haftalarda 'Fransız askısı' yöntemiyle yüzünü gerdiren Seda Sayan çok konuşuldu. Ünlü şarkıcının operasyon görüntüsü bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirildi. 'Kimseden gizlim saklım yok' diyen Seda Sayan, yaptırdığım operasyonlardan pişman değilim mesajı vermişti.Sayan'ın paylaşımından günler sonra Muazzez Ersoy’un, sosyal medya hesabından yayınladığı poza “Kendine benzemek ne güzel... Filtresiz” notunu düşmesi dikkat çekti. Sosyal medya kullanıcıları, Ersoy'un sözlerinin, Sayan'a olduğunu iddia etti.

Seda Sayan, bu sözlerin hedefindeki ismin kendisi olduğunu yazan bir takipçiye, "Gerdirip gerdirip söylemeyenler... Ah doktor Serdar, kimlere elin değmedi ama söyleyemezler" yanıtını verdi. Bunun üzerine Muazzez Ersoy, paylaşımına düştüğü notla ilgili sessizliğini bozdu.

Yeni bir paylaşım yapan Ersoy, "Ben Instagram'daki yorumumu herkes için yaptım, şöhretli bir kişi ya da kişiler için söylemedim. Photoshop'lar çok abartılıyor, insanların normal halleriyle Instagram'daki fotoğrafları arasında dağlar kadar fark var; photoshopla insanların başka bir insana dönüşmesine karşıyım. Bu arada estetiğe de karşı değilim ki. Beni tanıyanlar, bilirler ki ne polemik severim ne de bu tarz durumlarda kalmayı. Takipçilerin, yorum yapanların sözleri de, yorumları da bana mal edilmesin" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özgü Namal, eşi Serdar Oral'ın vefat haberini çocuklarına veremedi!