Mucize Doktor Taner Ölmez’in sevgilisi Ece Çeşmioğlu ortaya çıktı

Mucize Doktor Taner Ölmez’in sevgilisi Ece Çeşmioğlu ortaya çıktı

Son günlerin çok konuşulan popüler dizisi Mucize Doktor'un yıldızı Taner Ölmez’in sevgilisi ortaya çıktı. Taner Ölmez, kendisi gibi oyuncu olan genç oyuncu Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşıyor.

04 Ekim 2019, Cuma 17:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News


Mucize Doktor dizisinde Savant sendromlu Ali doktor karakterini canlandıran Taner Ölmez son günlerin konuşulan isimlerinden biri. Yeni dizisi sayesinde büyük bir hayran kitlesi edinen Taner Ölmez'in özel hayatı, sevgilisi olup olmadığı, kiminle aşk yaşadığı merak ediliyor.


Taner Ölmez'in kendisi gibi oyuncu Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşadığı ancak aşkını gözlerden uzak yaşamayı seçtiği öğrenildi.Taner Ölmez’in sevgilisi Ece Çeşmioğlu kimdir?


Ece Çeşmioğlu, 26 Kasım 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluk hayali olan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2002 yılında 'Çocuklar Duymasın' dizisiyle oyunculuğa adım attı.


2006 yılında 'İki Aile' dizisindeki Ceren rolüyle geniş kitleler tarafından tanındı. Ardından, 'Firar', 'Öyle Bir Geçer Zaman ki', 'Yazın Öyküsü', 'Kalbim Yangın Yeri' ve 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizilerindeki performansıyla dikkat çekti.


2017 yılında 'Yüz Yüze' dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Ece Çeşmioğlu, 'Yuvamdaki Düşman' dizisinde Ceren karakterine hayat verdikten sonra son olarak 'Söz' dizinde oynadı.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasak Elma’da entrikanın kralı Halit Argun’dan geldi