Müge Anlı en büyük hobisini açıkladı

Hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Müge Anlı, aydınlattığı bir çok gizemli olayla gündemi belirliyor. Müge Anlı, şimdi ise sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımla hobisini açıkladı.

17 Ekim 2021, Pazar 13:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir ATV ekranlarında program sunan Müge Anlı, geçtiğimiz nisan ayında ilk kez kendisine ait bir Instagram sayfası açmış ve kısa sürede milyonlarca kişi tarafından takip edilmesinden dolayı şaşırmış ve mutlu olmuştu.

Sosyal medya sayfasından zaman zaman, video ve fotoğraf paylaşan Müge Anlı,yaptığı paylaşımlarla binlerce etkileşim alıyor.

Ekranların popüler ismi Müge Anlı, son olarak bir paylaşım yaptı ve hobisini açıkladı.

Müge Anlı, "Aslına bakacak olursanız çocukluğumdan bu yana canım ne zaman sıkılsa bu küçük parçalar kutusundan sanki kendiliğinden çıkıveriyor. Sonrası mı? 

Binlerce parça üst üste şekilleniyor zihnim yeniden şarj oluyor ve her şey en azından aklımda yoluna giriyor. Bu da yetmezse derseniz örgü battaniye ne güne duruyor."

Düz fönlü saçlarıyla görmeye alışık olduğumuz Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde kısa süreliğine imaj değiştirerek saçlarını kıvırcık yaptığı anları sosyal medya sayfasından paylaşmış Müge Anlı’nın bu paylaşımı takipçileri tarafından binlerce beğeni almıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tuvana Türkay'dan tekne paylaşımı