Müge Anlı'nın programında hastanelik olan geline şok suçlama!

Samsun'da yaşanan bir olay adeta akıllara durgunluk verecek cinsten. 20 gün önce tanışıp evlenen Duru ve Bilgin arasında takı kavgası çıktı. Telli duvaklı evlenen çift, aileler arasında çıkan kavga sonrası hastanelik oldu. Peki işin aslı ne? Müge Anlı'ya katılan Duru ve Bilgin'e gelin hep birlikte bakalım  

A A

Dün haberlere çıkan ve Samsun'da yaşanan bir olay izleyenleri adeta şoke etti. 20 gün önce tanışıp evlenen Duru ve Bilgin arasında takı kavgası çıktı. Müge Anlı'ya başvuran aile, çocuklarının boşanmasını istiyor.

ddiaya göre Duru daha önce nişanlanmış ve takı parası almıştı. Erkek tarafının iddiasına göre Duru'nun evlenmesinin nedeni para!

5 bin TL süt parası aldığı iddia edilen Duru'nun ailesi ise bunları reddediyor. İki aile ise canlı yayında bugün birbirlerini suçladı.

Duru'nun babası canlı yayında yaptığı açıklamada kızının boşanacağını söyledi. Takılan altınlar nedeniyle kavga eden aile canlı yayında deyim yerindeyse kozlarını paylaştı.

'TAKILARI VER BOŞANALIM'

'TAKILARI VER BOŞANALIM'

Damat Bilgin ise yaptığı açıklamada Duru'ya seslenerek takıları ver boşanalım dedi. Dolandırıcı olarak suçlanan aile tazminat davası açmaya hazırlanıyor.

YILMAZ BARUTÇU BAĞLANDI

YILMAZ BARUTÇU BAĞLANDI

Canlı yayına bağlanan görgü tanığı Yılmaz Barutçu olay bir iddiaya ortaya attı. Samsun'da market işleten Yılmaz Barutçu, kızlarının para için 72 yaşındaki dedesiyle evlendirilmek istediğini söyledi.

MÜGE ANLI: NİYE GÜLÜYORSUN?

MÜGE ANLI: NİYE GÜLÜYORSUN?

Telefondaki kişi konuşurken gelin Duru'nun gülmesi üzerine Müge Anlı, "Sen niye gülüyorsun, tanıyor musun?" diye sordu. Genç kadın ise "Hayır" diye yanıt verdi. Yılmaz Barutçu,  Duru ve ailesinin düğün şebekesi olduğunu ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Meral Akşener'in yeni partisinde 5 milletvekili oldu