Müge Anlı'da aşk üçgeni, kayıp adamın eşi ve sevgilisi yüzleşti

Gelen bir son dakika haberine göre; Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Şükran Çelik'in anlattıkları duyanları şaşırttı. 17 yaşında okulunu bırakıp çalıştığı tekstli atölyesinde tanışıp, yasak aşk yaşadığı aralarında 10 yaş olan fırıncı Reşit Baş'ın bulunması için canlı yayında Çelik’in yasak aşkından 2 çocuğu olduğu ortaya çıktı. Evli olan fırıncı Reşit ile aşk üçgeni programa damga vurdu. İşte Reşit’in karısı ve Şükran arasında yaşanan gerilim…

27 Nisan 2021, Salı 14:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

34 yaşındaki Şükran Çelik yasak aşk yaşadığı 44 yaşındaki fırıncı Reşit Baş'ı aramak için Müge Anlı'dan yardım istedi. Canlı yayına ise aşk üçgeni damga vurdu. Reşit Baş'tan evlilik dışı iki çocuğu olan Şükran Çelik herkesi şoke etti.

Şükran, 13 Nisan'dan bu yana ulaşamadığı sevgilisinin evli olduğunu ve evliliğinden de iki çocuğunu söyledi. İki haftadır sevgilisine ulaşamayan Şükran, Reşit Baş'ın Samsun'da kaybolduğunu belirtti.

17 yaşında Baş ile birlikte olduğunu bu birliktelikten bir kız bebeği olduğuna belirtti. Ancak Reşit bebeğin kendisinden olmadığını iddia edip o dönem evli ve bir çocuk babası olduğu için ayrıldıklarını sözlerine ekledi.

Bunun üzerine Şükran, başkasıyla evlilik yapıp bebeği doğduğu zaman evlendiği kişinin soyadını taşıdığını belirtti. Şükran, fırıncı Reşat’ın çocuk benden değil demesinin kendisine ağır geldiğini belirterek, “yaşım küçüktü ama sevgim çok gerçekçiydi.

Önümde evlilik engeli olduğu için o benim peşime düştü. İlk aşık olduğum kişidir. O kişiden başka kimseyi sevemedim. 10 yıl boyunca da hiç görüşmedik” dedi.

Evlendiği kişinin bu durumu bildiğini belirterek ona karşı sevgisini asla gösteremediğini belirtti. Şükran Çelik, eşi ile geçinemediği için ayrıldıktan sonra Reşat ile tekrar görüştüklerini belirtti.

10 senelik ayrılıktan sonra Reşat’ın çocuğun kendisine benzediğini söyleyip “bu çocuk benden” deyip, Şükran’a tekrar bir ev açması herkesi şoke etti. Bu birliktelikten de bir çocukları dünyaya geldi.

Eşinden 2 evlilik dışı 2 çocuk babası olan Reşat, eşinden ayrılmayıp nikah kıymadan Şükran ile birlikte olmaya devam ediyor. Ta ki 13 Nisan’a kadar…

Şükran, sevgilisinin kaybından nikahlı eşi Hatun ve oğlundan şüphelendiğini söylemesi üzerine Şükran’ın eşi Hatun canlı yayına bağlandı. İki kadın canlı yayında birbirine girdi.

Evlilik dışı birlikte olduğu Reşit Baş'ı arayan Çelik'in sözleri tepki toplarken; Hatun Baş nikahlı eşinin yerini bildiğini söyledi. Hatun Baş, Şükran Çelik'e sert sözlerle yüklendi. Şükran ise ‘eşine sahip çıksaydın’ diyerek kendisini savundu.

İki kadının tartışması izleyenleri hayrete düşürdü. Müge Anlı, Şükran’a uyarılarda bulundu ancak genç kadın Reşat'a aşık olduğunu, bu aşkı savunmaya devam edeceğini ilginç sözlerle savundu.

Canlı yayına telefonla bağlanan Raşit Baş'ın resmi nikahlı eşi Hatun Baş, ''Eşim kayıp değil, sevgilisinden ayrılmak istiyor ve görüşmek istemiyor'' dedi. Hatun Baş'ın açıklamalarının üzerine Müge Anlı, '' O zaman eşiniz bağlansın canlı yayına ve gerekli açıklamayı yapsın.

Siz yerini biliyorum diyorsunuz ama neden bağlanmıyor? bende bu adam yaşıyor mu acaba diye düşünürüm o zaman'' açıklamasında bulundu.

Müge Anlı’nın canlı yayınına bağlanan Reşat Baş’ın komşusu Kemal Aydoğan “iki hafta önce evden valiziyle çıkarken gördüm. Nereye gittiğini sorduğumda İstanbul’a çalışmaya gidiyorum” dedi.

Milliyet

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Erol'un programında eşi terk eden adamdan şaşırtan sözler! 'Dönmeyecekse boşanalım, acil evlenmem lazım'