Müge Anlı'da canlı yayın karıştı! Kimse onu tutamadı! Önce terlik fırlattı sonra...

Müge Anlı canlı yayınında Yeliz Kiviz stüdyoya girer girmez sevgilisine hakaret etmeye başladı. Sahte hocalık yaptığını iddia ettiği sevgilisiyle ilgili iddiaları ortalığı karıştırdı. Öfkesine hakim olamayan Yeliz Kiviz, ayakkabısını çıkararak sevgilisine fırlattı. Müge Anlı'da tansiyonun yükseldi anlarda güvenlik birimleri devreye girdi. Yeliz Kiviz'den Müge Anlı'da şok iddia: Her şey içtiğim o kahveyle başladı...O anlar kameraya böyle yansıdı...

30 Kasım 2021, Salı 15:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müge Anlı canlı yayınında olay bitmiyor. Yeliz Kiviz, kendisine büyü yapıp dolandırdığını ileri sürdüğü sevgilisi Yadigar Kepçe ile canlı yayında yüzleşti. Yüzleşme sırasında ortalık karıştı. Yeliz Kiviz önce terliği fırlattı sonra ise fenalaştı.


Üç çocuk annesi 44 yaşındaki Yeliz Kiviz, 22 Kasım Pazartesi günü İstanbul Pendik'ten kayboldu. İki buçuk yıldır birlikte yaşadığı sevgilisinden günlerdir haber alamayan Yadigar Kepçe, araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvurdu. Ancak kısa süre içinde sevgilisinin bulunduğu haberini alan Kepçe, beklediği mutlu sona kavuşamadı.

AYAKKABISINI FIRLATTI

AYAKKABISINI FIRLATTI

Müge Anlı tarafından bulunan Yeliz Kiviz, stüdyoya girer girmez kendisini arayan sevgilisine hakaret etmeye başladı. Sahte hocalık yaptığını iddia ettiği sevgilisinin kendisine de bir kahve içirerek büyü yaptığını söyleyen Kiviz, dilenerek elde ettiği parasını Yadigar Kepçe’nin yediğini ileri sürdü.


Öfkesine hakim olamayan kadın, ayakkabısını çıkararak sevgilisine fırlattı. Müge Anlı ekibinin ve güvenlik birimlerinin devreye girdiği o anlarda iki sevgili arasında tansiyon yükseldi.

Yeliz Kiviz terliği fırlattıktan sonra ise fenalaştı.


"ŞİDDETE MARUZ KALDIM"

"ŞİDDETE MARUZ KALDIM"

İki buçuk yıl önce otogarda tanıştığı Yadigar Kepçe ile nikahsız birliktelik yaşayan Yeliz Kiviz, bu süre zarfında hem fiziksel hem sözlü şiddete maruz kaldığını iddia etti.

HIRSIZLIK İDDİASI

HIRSIZLIK İDDİASI

İlişkileri boyunca dilendiğini ve babasından kalan maaşı kullanarak evi geçindirdiğini belirten Kiviz, bu süre içinde hırsızlık da yaptığını fakat suçunun bedelini ödediğini dile getirdi

Sevgilisinin şiddetine dayanamadığı için evi terk ettiğini ifade eden Yeliz Kiviz, pek çok insanı memur ve imam olduğunu söyleyerek dolandırdığını ileri süren Yadigar Kepçe ile bir daha görüşmek istemediğini kaydetti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Lodos tüm yurdu etkiledi! Çatılar uçtu, denizler taştı, direkler yıkıldı!