Müge Anlı'da stüdyo buz kesti! 21 yaşındaki Ülkü, 60 yaşındaki öğretmeni ile kaçtı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan aile 21 yaşındaki Ülkü Kübra Türk'ün sırra kadem bastığını belirtti. Genç kızın, 60 yaşındaki ortaokul öğretmeniyle kaçtığı iddia edildi.

03 Eylül 2021, Cuma 15:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan aile 21 yaşındaki kızları Ülkü Kübra'yı arıyor.

Amasya'da yaşayan 21 yaşındaki Ülkü Kübra Türk, 4 gün önce ortadan kayboldu. Genç kızdan bir daha da haber alınamadı.

Telaşlanan Türk'ün ailesi Müge Anlı'nın programına katıldı. Genç kızın bulunmasını istedi.

21 yaşındaki genç kızın 60 yaşındaki ortaokul öğretmeniyle kaçtığı iddia edildi.


Ülkü ve yaşlı adamın 8 yıldır birlikte oldukları ileri sürüldü. Stüdyodaki herkes şaştı kaldı.

Ülkü'nün ablası şu ifadeleri kullandı: "Bu bir pedofili. Bunun adı sevgi değil. Bir her tür kabulüz, Ülkü evine geri dönsün"

Ancak Kübra onlara evlilik cüzdanının fotoğrafını attı.

Müge Anlı'nın öğretmen olan annesi, Müge Anlı'ya ilettiği soruyla gerçeklerin ortaya çıkmasına vesile oldu. Müge Anlı'nın annesi 'Diğer öğrencilerine tavrı nasılmış?' sorusunu iletti.

Sonrasında da pek çok tanık canlı yayına bağlandı. Bunlardan biri de Ahmet Elmalı'nın, kendisinin 6. sınıfta öğretmeni olduğunu söylediği Merve Canlı'ydı..

Merve Canlı canlı yayında yaptığı açıklamada, Ahmet Elmalı'nın erkek öğrencilere kötü davrandığını, bir erkek arkadaşını ellerinden ayaklarından kan gelinceye kadar dövdüğünü hatırladığını söyledi.

Bunun aksine kız öğrencilerine ise dokunup, sarıldığını ve sürekli onlarla gezdiğini söyledi. Tanıklar sadece Merve Canlı'yla sınırlı kalmadı.


Ülkü Kübra Türk'ün yakın bir arkadaşı canlı yayına bağladı. Kübra'nın kendisine Ahmet Elmalı'yla 8.sınıftan bu yana birlikte olduklarını, sürekli baskı uygulandığını, sosyal medyada fotoğraf bile paylaşmasına izin vermediğini söylediğini aktardı.

Ayrıca Kübra'nın anlattıklarına göre; Ahmet Elmalı ve Ülkü Kübra Türk'ün ayrıldığını ancak sonrasında Elmalı'nın genç kıza bir mektup yazdığını ve mektupta 'sen aşkımıza sahip çıkmadın' diyerek genç kızı suçladığını da ekledi. 3. olarak ise Ahmet Elmalı'nın eski öğrencilerinden birinin annesi canlı yayına bağlandı. Bu bağlantı sonrası stüdyo buz kesti..


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'yi sarsan skandalda büyük yüzleşme: Kayınpederim gece yanıma gelip...