Müge Anlı'da Yeliz Kibiz olayın şok itiraf: Her şey içtiğim o kahveyle başladı

Son dakika haberi: Müge Anlı'da yeni haftanın ilk programında Yeliz Kibiz olayı gündeme geldi. Günlerdir aranan genç kadın bulundu. Kibiz'in, 'Her şey içtiğim o kahveyle başladı' demesi ortalığı karıştırdı. Yeliz Kibiz ve Yadigar Kepçe, canlı yayında birbirine girdi. Kavgaya güvenlik görevlisi müdahale etmek zorunda kaldı. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

30 Kasım 2021, Salı 13:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeni haftanın ilk programında Yeliz Kibiz olayı gündeme geldi. 4 çocuk annesi Yeliz Kibiz'e ne olduğu araştırılıyor.

Müge Anlı'nın belirttiklerine göre Yadigar Kepçe'nin 8 ay önce yine programa başvurduğu ve Kibiz hakkında beni dolandırdı dediği öğrenildi.

Yadigar Bey, eve gittiğinde Yeliz Hanım'ın olmadığını gördüğünü, evden 3 bilezik, bir küpe, yüzük vs. olduğunu, onları da götürdüğünü fark ettiğini, ama altınların umurunda olmadığını, canının sağ olduğunu bilmek istediğini, bir kere de Cuma günü evden kaçtığını anladığında Silivri'de bulduğunu söyledi.

Yadigar Bey, Yeliz Hanım'a bir şey yapmadığını, Yeliz Hanım'ın psikolojik sıkıntıları olduğunu, duvarlarla konuştuğunu, doktora da götürdüğünü ama ilaç kullanmadığını, aynı zamanda Yeliz Hanım'ın kanser hastası olduğunu dile getirdi.

Müge Anlı'da aranan isimlerden biri olan Yeliz Kibiz'in, Pendik'te Yadigar Kepçe ile birliktelik yaşadığı biliniyor.Günlerdir aranan genç kadın bulundu. Kibiz'in "Her şey içtiğim o kahveyle başladı'' demesi ortalığı karıştırdı.

Yeliz Kibiz ve Yadigar Kepçe canlı yayında birbirine girdi. Kavga güvenlik görevlisi müdahale etmek zorunda kaldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Toplu taşıma araçlarında unutulan eşyalar! Takma diş bile var!