Müge Boz aşkı buldu

Oyuncu Müge Boz, yeni sevgilisi ile Çeşme’de görüntülendi.

23 Ağustos 2018, Perşembe 16:42 Son Güncelleme:
A A
Müge Boz aşkı buldu

Müge Boz ile yeni sevgilisi, İstanbul'da kameralara yakalanmıştı. Tatil için Çeşme’yi tercih eden çift, sahilde samimi bir şekilde görüntülendi.

Müge Boz’un yeni sevgilisinin İzmirli olduğu öğrenildi.

KAMERALARI FARK EDİNCE DENİZDEN AYRI AYRI ÇIKTILAR

El ele denize giren ikili görüntülendiklerini fark edince denizden ayrı ayrı çıkmayı tercih etti. Çift, denizde dakikalarca romantik anlar yaşadı.

MÜGE BOZ KİMDİR?

Müge Boz 1984 İstanbul doğumlu. Annesi Yugoslav göçmeni olan Müge Boz'un babası da Egeli. İstanbul'da dünyaya gelen Müge Boz, babasının mesleğinden dolayı İzmir'e taşınmak zorunda kaldı ve liseyi İzmir Karşıyaka'da okudu.

Liseden sonra Anadolu Üniversitesi'ne başlayan Müge Boz Sinema TV bölümünü bitirdi. 10 sene boyunca bale, 4 sene kadar da piyano eğitimi alan Müge Boz, ayrıca çeşitli spor dallarıyla da ilgilendi. 

Ekranlarla reklam filmlerinde oynayarak tanışan Müge Boz, birçok moda dergisinde modellik yaptı. Daha sonra dizi oyunculuğuna yönelen Müge Boz, ilk baş rol deneyimini "Aşk Emek İster" adlı dizide gerçekleştirdi. Sinema filmlerinde de rol alan Müge Boz, "Bu İşte Bir Yalnızlık Var" adlı filmde Özgü Namal, Engin Altan Düzyatan gibi isimlerle çalıştı.

Ekranların sevilen dizisi 'Leyla ile Mecnun'da büyük bir çıkış yakalayan Müge Boz, bu dizide bir sezon rol aldı ve ardından Arka Sokaklar dizisinin 2014 sezonu kadrosuna dahil oldu.

Haberin fotoğrafları için tıklayınMüge Boz: Mert Fırat'ı aşırı seviyorum

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (24 Ocak 2020)