Müge Boz'dan romantik kutlama: İyi ki doğdun hayat dolu sevgilim

Oyuncu Müge Boz, 34 yaşına basan basketbolcu eşi Caner Erdeniz'in doğum gününü duygusal bir mesaj yayınlayarak kutladı. Boz, "Güzel kalpli, eğlenceli, hayat dolu sevgilim... Harika bir sevgili olduğun kadar mükemmel bir babasın da..." ifadelerini kullandı.

26 Nisan 2021, Pazartesi 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019'da basketbolcu Caner Erdeniz ile Barcelona'da nikah masasına oturan oyuncu Müge Boz, aynı yıl kasım ayında kızı Vina'yı kucağına almıştı. Instagram hesabından sık sık ailesiyle birlikte geçirdiği keyifli anlarını yayınlayan Müge Boz, bu kez eşinin 34. yaş gününü kutladı. Duygusal bir mesaj yayınlayan ünlü oyuncu, Caner Erdeniz'in doğum gününü şu sözlerle kutladı:

İyi ki doğdun fındığım... Güzel kalpli, eğlenceli, hayat dolu sevgilim... Bana her zaman sevginin en önemli şey olduğunu hatırlattığın için, bir kadın olarak bana her daim saygı ve sevgi dolu olduğun için, kızımıza en iyi baba olduğun için o kadar mutluyum ki... Harika bir sevgili olduğun kadar mükemmel bir babasın da... Senin sevgi dolu kollarında nice mutlu yıllar geçirmek dileklerimle... Seni seviyorum aşkım, seni çok beğeniyorum.

'HEM ÇALIŞIYORUM HEM DE ONUNLA VAKİT GEÇİRİYORUM'

'HEM ÇALIŞIYORUM HEM DE ONUNLA VAKİT GEÇİRİYORUM'

Geçtiğimiz aylarda kızı Vina ile sette çekilen bu karesini yayınlayan Müge Boz, paylaşımında, "Bir 'çalışan anne' fotoğrafımız olmasın mı? Minnoşun her yerde benimle olmasını seviyorum. Böylece hem çalışıyorum hem de onunla da vakit geçirebiliyorum. Biraz fazladan yorgunluk olsa da... Onun farklı ortamlar görmesi ve değişik olaylar deneyimlemesi adına buna değer sanırım" ifadelerini kullanmıştı.

Müge Boz, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan "ikinci çocuğa hamile olduğu" şeklindeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

36 yaşındaki oyuncu, "Evet öyle bir şey yazılmış ama ikinciye hamile değilim. İkinci çocuğu düşünüyoruz ama şu an bebek beklemiyoruz" dedi.


'CİNSİYETİNİ ÖNCEDEN ÖĞRENMEK İSTEMİYORUZ'

'CİNSİYETİNİ ÖNCEDEN ÖĞRENMEK İSTEMİYORUZ'

2019'da basketbolcu Caner Erdeniz ile Barcelona'da nikah masasına oturan Müge Boz, aynı sene kasım ayında kızı Vina'yı kucağına almıştı.


Aralık 2020'de "Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular" programına konuk olan oyuncu, “İkinci çocuğu istiyoruz. Kız ya da erkek benim için fark etmiyor. Vina’da olduğu gibi yine cinsiyetini önceden öğrenmek istemiyoruz. Bu daha heyecanlı” ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Damla Colbay Hekimoğlu dizisinden ayrıldı