Muharrem İnce Adıyaman'da konuşuyor

CHP'li Muharrem İnce Adıyaman'da halka sesleniyor.

02 Haziran 2018, Cumartesi 16:55 Son Güncelleme:
A A
Muharrem İnce Adıyaman'da konuşuyor

İşte İnce'nin açıklamalarından satır başları...

Her gittiği yerde benim hemşehrim ben yerliyim milliyim diyor. Saray'daki mermerler Afyon'dan mı Hindistan'dan mı? Zorla gittiğin Anıtkabir'deki mermerler Afyon'dan Bilecik'ten Osmaniye'den.Merkez Bankası bağımsız olacak. Yabancı yatırımcı Türkiye'ye güvenecek. Ekonomimizi hukuk devleti olarak düzelteceğiz. Tohumlarımız yerli değil İsrail'den alıyoruz. Tarıma destek olacağız. Sen lüks yatlara nasıl ucuz mazot veriyorsan ben de traktöre vereceğim. Bana 'Sen şehir hastanesinden anlar mısın' diyor. Diploması olmayan Bay ekonomist. Bana 'Sen hızlı tren projesini iptal edecekmişsin' diyor. Hızlı tren projesini iptal edeceğimi sana kim söylemişse yalan söylemiş.

Türkiye hukuk devleti olacak. Liyakat usulü olacak. Ne kıyafetine ne cinsiyetine bakılmayacak. Devlet cinsiyetle uğraşmaz. Devlet sağcı mı solcu mu diye bakmaz. Yeteneğine bakar.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.