Muhteşem İkili 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Barca ve MCK'ya kurşun yağıyor

Muhteşem İkili 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Muhteşem İkili yeni bölümde Barca ve MCK, hapisten çıkmanın çarelerini arıyor. Bu sırada Nilüfer büyük bir risk alarak ikiliye yardımda bulunmaya çalışıyor.

04 Kasım 2018, Pazar 12:10
A A
Muhteşem İkili 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Barca ve MCK'ya kurşun yağıyor

Muhteşem İkili 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Muhteşem İkili yeni bölümde MCK'nin kardeşi Nilüfer, abisi ve Barca'yı içeriden çıkarmanın planını yapıyor. Barca ve MCK birbirlerini yerken bir şekilde içeriden çıkmanın yolunu buluyor. Peşlerine düşenler ise kurşun yağdırıyor.

MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Düşmanı yenmek mi zor, birbirimize katlanmak mı?

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.