Murat Başoğlu: Uykuları kaçsın istiyorum

Yeğeni Burcu Başoğlu ile skandal görüntüleri ortaya çıkan sunucu Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra gazetecilerle sohbet etti ve bakın neler söyledi

12 Ocak 2019, Cumartesi 07:19 Son Güncelleme:
A A

Murat Başoğlu'nun (50) Bodrum'da 1.5 yıl önce bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu (35) ile uygunsuz görüntüleri ortaya çıkmış, aylarca konuşulmuştu. 

Skandalın ardından eşinin arkasında duran Hande Bermek, tepkiler artınca 11 Eylül 2017'de evliliğini bitirmişti.

Ancak Hande Bermek ile Murat Başoğlu aynı evde yaşamaya devam etmişti.

Murat Başoğlu ve öz yeğeni Burcu Başoğlu hakkında 'hayasızca davranışta bulunmak' suçlamasıyla 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle açılan davada her iki sanık için de geçen mart ayında beraat kararı çıkmıştı.

Türkiye'nin en çok konuştuğu isim olan Murat Başoğlu, uzun bir aradan sonra objektiflere takıldı.

Gazetecilere röportaj veren sunucu, hem etrafa çok sert tehditler savururdu hem de ekranlara geri döneceği sinyalini verdi.

'HERKES AKLINI BAŞINA DEVŞİRECEK'

'HERKES AKLINI BAŞINA DEVŞİRECEK'

"Bazı haddini bilmeyenler adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar" diyen Murat Başoğlu, ardından "Allah'a şükür kimse öyle bir şeye cesaret edemez. Benim adım Murat Başoğlu.

Ben bastığım yerde ayağımın izini bırakırım. O yüzden herkes aklını başına devşirecek." diyerek kendisini eleştirenlere açık açık tehdit etti.


'DÜŞMANLARIMI TANIYORUM'

'DÜŞMANLARIMI TANIYORUM'

Başına gelen olaydan sonra düşmanlarını tanıdığını ve onlardan bir bir hesap soracağını söyleyen sunucu, "Her kötü olayın bir iyi sonucu vardır. Önemli olan benim bunlardan ne ders çıkardığımdır. Ben bunlardan çok güzel dersler çıkardım.

'BENİM ADIM MURAT BAŞOĞLU'

'BENİM ADIM MURAT BAŞOĞLU'

Allah'ıma şükür beni çok seven insanlar olduğunu gördüm. Düşmanlarımı da gördüm. Görmedim değil. Onlardan da hesap soracağım. Benim adım Murat Başoğlu. Öyle kimseden hesap sormaz zannetmesinler. Hepsinden hesap soracağım. Uykuları kaçsın istiyorum çünkü" ifadelerini kullandı.

"Ekranlara da döneceğiz Allah nasip ederse. Ayrıca Bodrum'da çok güzel projelerimiz var.

'HEPSİNİ ATLATTIM'

'HEPSİNİ ATLATTIM'

Hayatımızda hepimiz kötü şeyler yaşıyoruz. Ben de bazı kötü şeyler yaşadım. Ama hepsini atlattım.

Dimdik ayaktayım. Çok güzel dostlarım var ve herkes benim yanımda. Üzerime oynanan bir oyundu ve ben bütün mahkemelerden beraat ettim. Onun için o ya da başkası yaptı demek istemiyorum."

'YENİ BİR İLİŞKİM VAR'

'YENİ BİR İLİŞKİM VAR'

Çok sevdiği biri olduğunu söyleyen sunucu, “Hakkımda televizyonda ahkam kesenleri göreceğim. Hesabını bir tek eşime veririm, onu da verdim ve boşandık. Şimdi çok sevdiğim birisi var, yeni bir ilişki denebilir. Keyifli bir hayatım var" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Miami’de ‘ev’leniyor