Murat Boz: Bir hamur açıyorum zar gibi

Şarkıcı Murat Boz, Yeniköy'de bir oto galeriden çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Boz, karantina günlerinde vaktinin çoğunu mutfakta geçirdiğinden bahsetti.

20 Aralık 2020, Pazar 10:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Murat Boz, lüks aracıyla Yeniköy’de görüntülendi. Oto galeriden çıkarken görüntülenen şarkıcı, gazetecileri kırmayarak kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

'Pandemi şartlarından dolayı oyunculuğa girmek istemedim'

'Pandemi şartlarından dolayı oyunculuğa girmek istemedim'

Oyunculuğa ara verdiğini ve bu süre zarfında sadece müzikle uğraştığını da belirten şarkıcı, “Pandemi şartlarından dolayı oyunculuğa girmek istemedim pek. Ama tam anlamıyla kendimi oyunculuğa kapatmış değilim” şeklinde konuştu.

40 yaşındaki popçu, “Kendimi müziğe verdim. Bir düet bir de güzel bir single olacak. Güzel eserlerle geliyorum” dedi.

'Şimdi de katmer yapıyorum'

'Şimdi de katmer yapıyorum'

Sokağa çıkma kısıtlamalarında mutfakta çok zaman geçirdiğini de söyleyen Murat Boz, “Biliyorsunuz lahmacunu iyi bir şekilde yapmıştım. Şimdi de katmer yapıyorum. Bir hamurunu açıyorum zar gibi” diyerek gülümsedi.

Geçtiğimiz nisan ayında karantina sürecini fırsat bilen Boz, mutfağa girmiş ve elleriyle hamur açarak lahmacun yapmıştı.

Ünlü şarkıcı, bu anların videosunu da sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

'Seyirciyle göz göze konser vermek daha değerli'

'Seyirciyle göz göze konser vermek daha değerli'

Yılbaşı gecesi dijital ortamdan konser vermeyeceğini de belirten Boz, “Ben insanlarla canlı canlı şarkı söyleyip, konser vermeyi özledim. Seyirciyle göz göze konser vermek daha değerli” dedi.

Corona virüs aşısı hakkında da konuşan Murat Boz, “Hocalarımızın hepsine güvenim tam. Sıra bana geldiğinde aşımı olacağım" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (20 Aralık 2020)