Murat Boz: Hayatımda kimse yok!

Yaz sezonunun sonlarına doğru Çeşme'ye giden şarkıcı Murat Boz, önceki gün ünlülerin uğrak yeri olan mekanda kahvaltı yaptı./Deniz Boy

26 Ağustos 2020, Çarşamba 08:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mekan dışında kendisini bekleyen gazetecilerin olduğunu öğrenen Murat Boz, kahvaltısını bırakarak muhabirlerin yanına geldi.

40 yaşındaki şarkıcı, "Bu sıcakta bekletmek istemedim" diyerek muhabirlerle ayaküstü sorularını cevapladı.


'Sürprizlerimiz olabilir'

'Sürprizlerimiz olabilir'

Murat Boz, "Sonunda beni buldunuz. Eylül ayı da geldi, çalışma ayı. Son tatilleri yapalım, ondan sonra çalışmalar başlayacak. Burdan sonra ailemin yanına gideceğim. İstanbul'a dönünce Harbiye konserim için provalara başlayacağız. Sürprizlerimiz olabilir" dedi.


'Olursa çıkar söylerim'

'Olursa çıkar söylerim'

Aşk hayatı hakkında Boz, "Adım dedikodulara karışıyor ama hayatımda kimse yok. Şu an tamamen işimle alakalıyım. Uzun süredir kalbim boş. Bu durumdan mutluyum. Her zaman gerçeği söyledim; biri olduğunda 'Var' diyorum. Birileriyle yazılmamı da çok anormal karşılamıyorum ama olursa çıkar söylerim" şeklinde konuştu.

'Şimdilik sinema için moladayım'

'Şimdilik sinema için moladayım'

Sinemanın hayatında hep olacağını dile getiren yakışıklı popçu, "Şimdilik sinema için moladayım. Müzik şimdilik hayatımın en ön saflarında" dedi.


Murat Boz, kendisini gören hayranları ile fotoğraf çektirdikten sonra mekana dönerek, yarım kalan kahvaltısına devam etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Esmersoy: 3 aydır tek öğün yiyorum