Murat Boz kesenin ağzını açtı!

Eylem İpek Şafak ile Benden Duymuş Olmayın köşesinde bu hafta...

02 Haziran 2019, Pazar 08:00 Son Güncelleme:
A A

Aslı Enver ile evlenecekleri konuşulan Murat Boz, Alaçatı'dan villa almış. Yazın büyük bir bölümünü burada Enver ile geçirmeyi planlayan şarkıcı, villa için kesenin ağzını da açmış.

6 milyon TL'ye satın aldığı villanın dekorasyonuyla ilgilenen Boz, şu sıralar tadilat için İzmir-İstanbul arası mekik dokuyor. 

Aslı Enver ile uzun bir tatil yapmayı planlayan şarkıcı ilk olarak Avrupa turuna çıkacak. Ardından kış yoğunluğundan uzaklaşmak için Alaçatı'da yaz sonuna kadar tatil yapacak.

DİZİ SETİNDE AŞK

DİZİ SETİNDE AŞK

Geçtiğimiz günlerde final yapan, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk'un paylaştığı 'Çarpışma' dizisinde yeni bir aşk ortaya çıktı. 

Alperen Duymaz'ın, Tatlıtuğ'un stilisti Damla Yılmaz'la yeni bir ilişkiye yelken açtığını öğrendim. Sette uzun süre vakit geçiren ikilinin ilişkisi aşka dönüşmüş. Çift şu sıralar gözlerden uzak görüşmeyi tercih ediyormuş.

EVDEN ÇALIŞIYOR

EVDEN ÇALIŞIYOR

Geçtiğimiz nisan ayında Karan adını verdiği oğlunu kucağına alan Fahriye Evcen, şu sıralar oğlunun tüm bakımıyla kendisi ilgileniyor. 

Evde olsa da gelen reklam tekliflerini değerlendiren oyuncu, bir lens markasıyla anlaştı. Sosyal medya hesabından markayla ilgili paylaşımlar yapan Evcen'e bu paylaşımları için 200 bin TL ödenmiş.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Eda Taşpınar, Kerem Tunçeri ile aşk yaşıyor