Murat Boz'un ses kaydı mahkemesi sonuçlandı

Murat Boz, tatil yaptığı Gümüşlük'teki villasında sesinin kaydedildiği gerekçesiyle dava açtı ancak mahkemeden beklediği sonucu alamadı

01 Kasım 2017, Çarşamba 07:32
A A
Murat Boz'un ses kaydı mahkemesi sonuçlandı
Habere göre; Bodrum'da Aslı Enver ile anne Nedret Boz arasında 'kısır' diyaloğu yaşandı. İddiaya göre Nedret Boz, gelin adayı Aslı Enver'e, "Aslı sen otur kızım. Ben kısır yapacağım" dedi.

Murat Boz'un ağabeyi Ali Boz ise deniz dönüşü "Murat, iyi ki bu evi almışız. Denize girince daha iyi anlaşılıyor. Buralarda basın da yok" şeklinde söylemlerde bulundu.
 

ÜNLÜLER DEDİKODULARA KATLANMAK ZORUNDA
 

Tüm bu çıkan haberlerden rahatsız olan Murat Boz, savcılığa başvurdu. Aile ve özel hayatının ifşa edildiğini beyan eden Boz, yaşam alanına izinsiz girilip ses kaydı alınıp yayınlanarak suç işlendiğini belirtti. Boz'un şikayetinin ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yürütülen soruşturma sonunda Boz'un ünlü biri olduğu için ailesi ve özel hayatıyla gündem olduğu ve kamuoyunun merak ettiği şekilde haberyapıldığı kaydedildi. Şöhret sahibi kişilerin belli ölçülerde haklarında çıkan dedikodulara ve özel hayatlarıyla ilgili haberlere katlanmak zorunda olduğu belirtilerek şikayet, takipsizlik kararıyla sonuçlandırıldı.

(Sabah)
Sıradaki haber yükleniyor...