Murat Boz'la aralarında ne var?

90'lı yılların sevilen şarkılarından biri olan Ali Güven'in seslendirdiği “Yolcu” isimli şarkıyı yeniden düzenleyen ve kliplendiren ünlü DJ Berna Öztürk, Best FM'de Yasemin Şefik'in canlı yayın konuğu oldu.

11 Ağustos 2015, Salı 14:51
A A

90'lı yılların sevilen şarkılarından biri olan Ali Güven'in seslendirdiği “Yolcu” isimli şarkıyı yeniden düzenleyen ve kliplendiren ünlü DJ Berna öztürk, Best FM'de Yasemin Şefik'in canlı yayın konuğu oldu.

Sorulara samimiyetle cevap veren ünlü DJ aynı zamanda şaşırttı.

Uzun bir dönem Mega Star Tarkan ile aşk yaşayan Bilge öztürk'ün kız kardeşi olan Berna öztürk; “ünlü Baldız” olarak tanındı.

Yasemin Şefik'in “Tarkan'ın yaptığın işe etkisi oldu mu?” sorusu üzerine Berna öztürk; “O dönem ünlü baldız olarak tanınmam beni çok üzdü. Plak çalan DJ olarak başladım mesleğe ama Tarkan'ın baldızı olarak ünlü oldum. Ekşisözlük'te hakkımda o kadar kötü şeyler yazıyorlardıki Tarkan'ın baldızı olarak ünlü olduğum için ağladım.” dedi.

MURAT BOZ VE BİLGE öZTüRK BERABER DEĞİL! Son zamanlarda magazinde yer alan Murat Boz ve Bilge öztürk beraber haberlerine ise ünlü DJ şu cevabı verdi; “Yok öyle bir şey”.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.