Murat Ceylan ve Pınar Tartan ayrılığının nedeni ortaya çıktı! Bomba iddia!

Sunucu Murat Ceylan ile 2017 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında ikinci seçilen Pınar Tartan'ın birlikteliği sürpriz şekilde sona ermişti. Ayrılığın nedeni ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

28 Temmuz 2021, Çarşamba 17:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor' yarışmasında sunuculuk görevini üstlenen Murat Ceylan (32) ile kendisinden sekiz yaş küçük olan Miss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan'ın aşk hikayesi kısa sürdü.

İş yoğunluğu nedeniyle Dominik'te olan Ceylan'ın mesafeli ilişkiyi yürütemediği iddia edilmişti. Ancak gerçeğin öyle olmadığı ortaya çıktı.

Takvim gazetesinden Aydın Hamza'nın haberine göre; ünlü sunucunun, sevgilisinin bitmek bilmeyen istekleri ve lüks merakından dolayı aşkı bitirme kararı aldığı öğrenildi.

Tescilli güzelle aşkını sonlandıran Murat Ceylan'ın, arkadaşlarına, "Sürekli benden pahalı şeyler istiyor. Hep popüler mekanları tercih ediyordu. Bir süre sonra aslında ilişkide aşkın olmadığını fark ettim" diyerek dert yandığı öne sürüldü.

Yakışıklı sunucu, "Beni kullanmaya çalıştığını hissettiğim an soğudum. Birlikte olmamızın bir anlamı kalmadı. İlişkimi de bitirdim" ifadelerini kullandığı konuşuluyor.

Bir zamanlar aşklarını sosyal medyadaki takipçilerine de göstermeyi tercih eden Murat Ceylan'ın, "Üzerimden büyük bir yük kalktı" dediği iddia edildi.

24 yaşındaki tescilli güzelin, biten ilişkisinin ardından hakkında çıkan bu iddialara nasıl bir yanıt vereceği merak konusu oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Yener çimlerin üzerinde bikinisiyle dans etti