Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan Sitare Akbaş utandı

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu Sitare Akbaş, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Dalkılıç ile ilişkiye başladıktan sonra eski rol arkadaşı Hande Erçel’in kendisini takipten çıkarması ile gündeme gelen Akbaş, sorulara cevap vermekten kaçındı. Utangaç tavırlar sergileyen Sitare Akbaş “Sonra konuşacağım. Sorularınıza uzun uzun cevap vereceğim. Şimdi bir yere yetişmem lazım” diyerek uzaklaştı.

11 Eylül 2021, Cumartesi 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan oyuncu Sitare Akbaş, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Valikonağı caddesinde kız arkadaşlarıyla buluşmak için bekleyen oyuncu, görüntülenince şaşkınlığını gizleyemedi.

Valikonağı caddesinde kız arkadaşlarıyla buluşmak için bekleyen oyuncu, görüntülenince şaşkınlığını gizleyemedi. Dalkılıç'la ilişkiye başladıktan sonra eski arkadaşı Hande Erçel'in kendisini takipten çıkarması ile gündeme gelen Akbaş, sevgilisi Murat Dalkılıç hakkında yöneltilen sorulara cevap vermekten kaçındı.

Utangaç tavırlar sergileyen Sitare Akbaş, "Sorularınıza daha sonra uzun uzun cevap vereceğim. Şimdi bir yere yetişmem lazım" diyerek oradan uzaklaştı.  Son günlerde "aşk yaşadıkları" yönündeki haberlerle magazin gündeminden düşmeyen Sitare Akbaş-Murat Dalkılıç çifti, Etiler'de objektiflere yakalanmıştı.

Murat Dalkılıç'ın uzun bir beraberliğin ardından yollarını ayırdığı Hande Erçel, Sitare Akbaş ile 'Sen Çal Kapımı' dizisinde birlikte rol almıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Boluğur'dan iddialı paylaşım