Murat Dalkılıç isyan etti: Hiç mi üzülmüyorsunuz?

Geçen hafta Merve Boluğur ile evliliğini bitirdiğini duyuran Murat Dalkılıç, hakkında çıkan haberlere isyan etti

21 Ağustos 2017, Pazartesi 09:47
A A

Oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç, 2 yıllık evliliklerini geçen hafta sonlandırma kararı aldıklarını açıklamışlardı.

Murat Dalkılıç-Merve Boluğur çiftinin boşanma kararının perde arkasında Eser Yenenler'in olduğu iddia edilmişti. Murat Dalkılıç, çıkan haberlere isyan etti.

UçanKuş'un iddiasına göre; Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç Çeşme'de bilinmeyen bir sebepten kavga etti. Eser Yenenler sakinleşmesi için Murat'ı evine davet etti. İlerleyen saatlerde kız arkadaşlarını da eve çağırdı. O geceden haberdar olan Merve Boluğur çılgına döndü ve boşanma kararı aldı.

Çıkan haberler karşısında sessizliğini koruyan Eser Yenenler'e arkadaşı Murat Dalkılıç sahip çıktı.

Murat Dalkılıç sosyal medya hesabından: Eser'i böyle bir şeye alet etmek neden? Hiç üzülmüyor musunuz ya, böyle doğrusunu bilmediğiniz haberleri yazarken?' açıklamasını yaptı.

34 yaşındaki Murat Dalkılıç, boşanma kararını geçen hafta "Yıllardır büyük aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur'la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık" diyerek açıklamıştı.

Murat Dalkılıç’ın sosyal medya hesabından duyurusunu yaptığı boşanma haberinden sonra ünlü çiftin ne zaman mahkemeye gideceğini merak ediliyordu.Sözcü'nün haberine göre, boşanma davası eylül ayının ikinci haftası yapılacak. İkili, Kartal Aile Mahkemesi’nde bir araya gelecek ve evliliklerini sonlandıracak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Sanem Tezman Bodrum güneşinden kaçtı