Murat Dalkılıç'tan boy açıklaması

Bir dönem boyunun 1.71 cm olduğu iddiasıyla Twitter'dan gündem olan Murat Dalkılıç, yeniden bu soruyla karşı karşıya geldi. Şarkıcı, bir takipçisinin, "1.71 boyunda olduğun bilgisi doğru mudur?" sorusuna yanıt verdi.

28 Aralık 2020, Pazartesi 10:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Pop müziğin sevilen ismi 37 yaşındaki Murat Dalkılıç boyu ile sosyal medyada yine gündem oldu. Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarının sorularına tek tek yanıt verdi.


'Artık bir önemi yok sanki'

'Artık bir önemi yok sanki'

Bir dönem boyunun 1.71 cm. olduğu iddiasıyla Twitter'da gündem olan şarkıcı, "1.71 boyunda olduğunun bilgisi doğru mudur?" sorusuna, "Artık bir önemi yok sanki" cevabını verdi.


Dalkılıç, sosyal medyada boyuyla ilgili gündem olduğu dönemde Twitter'dan, "İyi de benim boyum 1.71 değil ki" mesajını paylaşmıştı.

Bir küs bir barışık olan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel, haziran ayının sonunda üç yıllık ilişkilerini bitirmiş ve ikilinin hayranları evlenmelerini beklerken ayrılan çiftin aldığı kararla neye uğradığını şaşırtmıştı.


Dalkılıç, sessiz sedasız eski aşkı Erçel'i Instagram'dan takip etmeyi bırakmıştı. Hande Erçel ise şarkıcıyı takip etmeye devam ediyor.


'İlişki içindeki alev bitince biter'

'İlişki içindeki alev bitince biter'

Ünlü şarkıcı, "İlişkiyi ne bitirir?" sorusuna, "İlişki içindeki alev bitince biter. İlişki içinde ilk önce karşı tarafı düşünürüm. Onun ne istediğine önem veririm ve merak ederim" yanıtını vermişti.

37 yaşındaki şarkıcı, "Erkek her zaman ve her durumda güçlü olmalı fikrine katılıyor musun?" sorusuna ise "Erkek gücünü kaybedince kadınlar tarafından saygısını yitirir" cevabını verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (28 Aralık 2020)