Murat Evgin: Çocukluğumdan Şener ağabey ile bir anı

Müzisyen Murat Evgin, Türk sinemasının efsane isimlerinden Şener Şen ile birlikte çekilen eski bir fotoğrafını, "Çocukluğumdan Şener ağabey ile bir anı... O sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı yeteneklerinden biri..." sözleriyle paylaştı.

13 Mayıs 2021, Perşembe 13:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü müzisyen Murat Evgin, pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı oldu. Evgin, yıllar önce Türk sinemasının usta ismi Şener Şen ile birlikte çekilen fotoğrafını yayınladı. Murat Evgin, Instagram hesabından yayınladığı gönderiye, "Çocukluğumdan Şener ağabey ile bir anı... O sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı yeteneklerinden biri... " notunu düştü. 43 yaşındaki sanatçının paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

MEKSİKA'YI FETHETTİ

MEKSİKA'YI FETHETTİ

Öte yandan müziklerini yaptığı ‘Yaralı Kuşlar’ ve ‘Elif’ dizileriyle 40’tan fazla ülkede şarkıları dinlenen Murat Evgin, Meksika basınının da dikkatini çekmişti.

Meksika’nın köklü gazetelerinden Crónica’nın ‘Murat Evgin Türkiye’den Meksika’yı fethetti’ başlığıyla yer verdiği söz yazarı, Meksika’nın ulusal kanalı Imagen TV’nin de sabah haberlerine konuk olmuştu.

Ünlü müzisyen Murat Evgin, “Müzikte 22’nci yılımda dünyanın en uzak kıtalarından gelen bu muhteşem sevgi için şükrediyorum” demişti.


ANLAMLI DESTEK

ANLAMLI DESTEK

Tugay Tanülkü, Mesut Akusta, Yurdaer Okur, Merve Sevi ve Murat Evgin’in aralarında yer aldığı 14 ünlü, Engelliler Haftası için şiir okumuştu.


‘Şiirlerime Ses Ver, Birlikte Daha Güzel’ albümü için bir araya gelen isimler, ‘Kalemin Ucundaki Yaşam’ ve ‘Düşler Sokağı’ kitaplarıyla tanınan engelli şair Senem Ünal’ın eserlerini seslendirdikleri kliplerini de sosyal medya hesaplarından yayınlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir aşka geldi! Romantik kutlama