Murat Kurşun'un hastalığı ne? Murat Kurşun kimdir, kaç yaşında, nereli?

Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu sabah programının bugünkü konuğu Murat Kurşun’du. Açıklamaları ile dikkat çeken Murat Kurşun’u birçok kişi tanısa da hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler oldu. Murat Kurşun kimdir? Murat Kurşun kaç yaşında ve nereli? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılan Murat Kurşun’un hastalığı ne? Detaylıca bakalım…

17 Şubat 2021, Çarşamba 12:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Murat Kurşun kimdir?

Murat Kurşun kimdir?

Murat Kurşun, küçük yaştan itibaren müzik ile ilgilenen başarılı bir sanatçı. 7 yaşından bu yana müzikle iç içe olan Murat Kurşun, bir dönem eşi olan Ceylan da olmak üzere pek çok sanatçıya beste verdi. 

Murat Kurşun kaç yaşında, nereli?

Murat Kurşun kaç yaşında, nereli?

Aslen Mardinli olan Murat Kurşun, 1974 yılında dünyaya geldi. Darbuka, bateri, org ve saz çalıyor. 8 adet albümü olan sanatçı, bir dönem kendi ismini taşıyan şov programı da yaptı.

Murat Kurşun hastalığı

Murat Kurşun hastalığı

Murat Kurşun'a 2019 yılında Serdar Ortaç'ın da yıllardır mücadele ettiği MS teşhisi konulmuştu. Kurşun'un "2 yaşındaki çocuğumla oynayamıyorum, koşamıyorum" sözleri herkesi duygulandırmıştı.

Murat Kurşun hastalığı

Murat Kurşun hastalığı

Hastalığından bahsederken duygusal anlar yaşayan Murat Kurşun, şunları söylemişti:

İyiyim şükürler olsun toparlıyorum. Amerika'ya gitmiştim hem programım hem de tedavim vardı. Toparlamaya çalışıyorum. İlk başta sol göz kapağım düştü. Biz beklemiyorduk tabi. Sonra birkaç doktora gittik kimse bulamadı hep yanlış teşhisler konuldu.

Murat Kurşun eşi

Murat Kurşun eşi

Bir klip çekiminde Miss Turkey 2015 üçüncüsü Asena Toprak ile tanışan Murat Kurşun, 2016 yılında nikah masasına oturdu. Aralarında 23 yaş fark bulunan Murat Kurşun ve Asena Toprak çiftinin bu evliliklerinden Murat Can adında bir oğulları var. 

Murat Kurşun şarkıları

Murat Kurşun şarkıları

  • Bugüne kadar Seni Sevmek
  • Yaşanan Ne Varsa
  • Sen Olmasan
  • Sevenler Gece Ölür
  • Görürüm Seninle Onu
  • Ben Yanayım
  • İlle de Sen

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Salma Hayek'ten itiraf: Sevişme sahnesinde ağladım!