Murat Övüç ilk kez anlattı: Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi

Hakan Bilgin'in YouTube’da yayınlanan 'Mekanın Sahibine Geldik' programına Murat Övüç konuk oldu.

28 Aralık 2020, Pazartesi 08:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özel hayatını anlatan Övüç, ‘yedi yıl evli kaldım, eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi’ dedi. İşte Murat Övüç’ün bilinmeyenleri...

"Annem Siirtli babam Vanlı. Beş kardeşin en küçüğüyüm. İstanbul’da doğdum ama memleketimle de bağlantımı kesmedim.'Çok parası vardı ama sınırlı verirdi'

'Çok parası vardı ama sınırlı verirdi'

Güzel bir ailede büyüdüm, babam bütün imkanları sundu bizim için ama biraz cimriydi fazla para harcamayı sevmezdi. Çok parası vardı ama sınırlı verirdi ‘ben nasıl kazandım, siz de öyle kazanacaksınız’ derdi.

15-16 yaşlarımda cinsel tercihimin farkına vardım. Bir şey var ama adını koyamıyorum. Aile ataerkil, aileme anlatamıyorum beni çok iyi anlayan bir ablam vardı onunla dertlerimi paylaşıyordum.

Zaman geldi artık evlenmem lazım. Bütün akrabalara ne diyeceğiz, 26-27 yaşıma gelmişim bana kız bakıyorlar ben istemiyordum falan…

'7 yıl evli kaldım, eşim beni görür görmez çok sevdi'

'7 yıl evli kaldım, eşim beni görür görmez çok sevdi'

Ailem de bu durumun farkındaydı ama kimse evladına bu durumu konduramıyor… Herkes bekliyor çünkü ‘Murat neden evlenmiyor’ diye… İnsanlarda o mantık vardı. ‘Acaba bir arızası mı var bir şeyi mi var’ diye düşünüyorlar. Sonra evlendim. Bir oğlum var, yedi yıl evli kaldım.

Eşim beni görür görmez çok sevdi. Ben esprili bir adamım altı yaş küçüktü kendisi. Ben 26 yaşımdaydım eşim de 20 yaşındaydı. Beni görür görmez aşık oldu. Eşim cinsel tercihimi beş yıl sonra öğrendi. Onu mutlu etmek için gelimden gelen her şeyi yaptım ama sonunda ‘yeter’ dedim. 

'Çok aç kaldığım günler oldu'

'Çok aç kaldığım günler oldu'

Sonra durumu eşime anlattım. O da bu durumu çok anlayışla karşıladı, çok aklı başında düzgün bir hanımefendi kendisi hala görüşüyoruz.

Boşandıktan sonra hayatımın en zor dönemiydi. Babam kabul etmedi. Evladımı babam aldı, ben dışlanmış gibi kaldım. Benim için zor hayat o zaman başladı. Hayatımı 1+1 dairede geçirdim. Çok aç kaldığım günler oldu. Şimdi şükürler olsun ki bütün imkanlara sahibim."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seren Serengil'den üzen haber: Ameliyat olmazsam yaza çıkamazmışım