Murat Özen: Beşiktaş Dorukhan'ın istediği paraları vermez

Beşiktaş camiasının tanınan simalarından Murat Özen, sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Dorukhan Toköz ve Beşiktaş'a dönmesi gündeme gelen Cenk Tosun'la ilgili konuştu. Özen, Skorer'e yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

20 Ekim 2020, Salı 16:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Beşiktaş, Dorukhan'ın istediği ücretlere çıkmayacak"

"Beşiktaş, Dorukhan'ın istediği ücretlere çıkmayacak"

Beşiktaş ocak ayında Dorukhan'a 7 milyon TL teklif yapmış. Dorukhan ise 10 milyon TL artı 3 milyon bonus istemiş. O yüzden görüşmeler tıkanmış ve ayrıca menajerlik ücretleri ile alakalı da problemler varmış. Ama bunlar ocak ayında olan görüşmeler. Tabii yeni görüşmeler olacak ama Beşiktaş’ın Dorukhan’ın istediği rakamlara çıkacağını düşünmüyorum. Dorukhan bonusları biraz fazla tutuyor. Mevcut şartlarda Dorukhan indirim yapmazsa Beşiktaş yönetiminin adım atacağını düşünmüyorum.

"Cenk, ocak ayında dönecek mi?"

"Cenk, ocak ayında dönecek mi?"

Transfer dönemi bitmeden önce Cenk Tosun ile Başkan Ahmet Nur Çebi görüştü. Ancak Cenk’in sakatlığı olması ve hazır olmaması onun için eksi puandı. Ocak ayı için Beşiktaş ciddi bir şekilde görüşecek Cenk Tosun ile. Ancak Cenk Türkiye'ye geri dönmek için çok fazla sıcak değil. Çünkü orada parasını peşin alıyor ve problem yaşamıyor. Ancak milli takıma girmesi için yeniden oynaması lazım. Milli Takım'ın Cenk’e ihtiyacı var. Ocak ayında da yeniden Beşiktaş'la görüşme yapılacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozan Tufan 12 günde 4 maçta 90 dakika oynadı, hepsinde beğeni topladı