Murat Yıldırım ve Imane Elbani, Boğaz'da nişanlandı

Geçtiğimiz günlerde sözlenen Murat Yıldırım ve Imane Elbani çifti, Faslı güzelin ailesinin de katıldığı bir törenle nişanlandı

04 Aralık 2016, Pazar 17:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz günlerde sözlenen Murat Yıldırım ve Imane Elbani çifti, Faslı güzelin ailesinin de katıldığı bir törenle, nişanlandı.

Murat Yıldırım ile Faslı güzel Imane Elbani'nin ilişkisi Türkiye'den sonra Ortadoğu'da da merak konusu oldu.

Londra'da tanışan Yıldırım ile Elbani, geçtiğimiz günlerde ilişkilerini resmiyete dökmeye karar vermiş; çift, iki hafta önce Yıldırım'ın memleketi Adana'da sözlenmişti.

Ancak sözlendikleri gece, Elbani'nin ailesi yanlarında yoktu. Çift, geçtiğimiz günlerde ise iki tarafın ailelerinin katıldığı, Four Seasons Hotel'de düzenlenen bir törenle nişanlandı.

Murat Yıldırım'ın anne ve babası, Imane Elbani'nin ise anne-babası ve kız kardeşinin hazır bulunduğu törende önce Yıldırım, ellerinde çiçeklerle otele girdi.

Tüm aile birlikte yemek yedikten sonra Yıldırım Ailesi, Allah'ın emriyle Elbani'yi ailesinden istedi. Törenden sonra Elbani, örf ve adetlere uygun olarak kahve yapıp elleriyle Yıldırım'a servis etti.

Bu anlarda çiftin ailelerinin birbirlerine olan yakınlığı gözden kaçmadı. Kısa bir sohbetin ardından Yıldırım, müstakbel eşine yüzük taktı. Daha sonra tüm aile, otelin Boğaz'ı gören kısmına geçip poz verdi. Çiftin bu romantik anlarına Ortadoğu'da çıkan Nawa3em dergisi de tanıklık etti.

Elbani de, Yıldırım'ın annesi Hayat Yıldırım ile ne kadar iyi anlaştıklarını gözler önüne serdi. Elbani, sürekli kayınvalidesine sarılıp öptü. Faslı güzel, Instagram hesabında da Hayat Yıldırım'ı öptüğü bir fotoğrafı paylaşıp 'Senin gibi bir anne kazandığım için çok mutluyum' yazdı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Arkadaşı Aslı Yılmaztürk'ü kaybeden Didem Soydan'dan Twitter kararı