Mustafa Can Keser: Eşimi ve kardeşimi dövdüm pişmanım

Damla Ersubaşı'nın 3 yıl önce boşanma davası açtığı Mustafa Keser'in, eşi ve kardeşine şiddet uyguladığı ortaya çıktı. Keser, eşi ve kardeşini dövdüğünü itiraf edip ‘Pişmanım’ dedi. Şikayetçi olan kardeş Alev Keser ise, “Bizi öldürmek maksadıyla dövdü, başımıza kül tablasıyla vurdu. Kardeşimin cezalandırılmasını istiyorum” dedi.

13 Ağustos 2020, Perşembe 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Sihirli Annem' dizisiyle ünlenen ve son dönemde özel hayatında yaşadığı problemler ile gündeme gelen Damla Ersubaşı, dört yıllık eşi Mustafa Can Keser'e boşanma davası açtı. Geçen aylarda ikinci çocuğunu kucağına alan Ersubaşı, hamileliği döneminde ihanete uğradığı haberleriyle şoke olmuş, olay sonrası "Boşanma var diyemem, olayı atlatmaya çalışıyoruz" demişti.


Günaydın'dan Gökhan Gökduman'ın haberine göre; eşi Damla Ersubaşı'ya psikolojik şiddet uyguladığı iddia edilen gece kulübü işletmecisi Mustafa Can Keser'in, 2017 yılında eşini ve kız kardeşi Alev Keser'i darp ettiği ve mahkemelik olduğu ortaya çıktı.


Keser'in ofisinde yaşanan darp sonrası Ersubaşı'nın eşinden şikayetçi olmadı, görümcesi Alev Keser ise kardeşinin cezalandırılmasını istedi. Kardeşinin şikayetinin ardından Keser, kasten yaralama suçundan 140 gün adli para cezasına çarptırılmış.


Oyuncu Damla Ersubaşı, darp olayıyla ilgili ifadesinde şunları anlattı:

Eşime sürpriz yapmak için görümcemle sahibi olduğu gece kulübüne gittik. Ofisinde bizi dövdü. Polisler geldi, kurtulduk ama ben kendisinden şikayetçi değilim.

Kardeşinden şikayetçi olan Alev Keser ise şöyle konuştu: 

Damla'nın üzerine yürüdü, ben de ona zarar vermesini önlemek için önüne geçtim. Bizi 3.5 saat öldürme maksadıyla dövdü, kafamıza kül tablaları ile vurdu. Olay yüzünden hâlâ psikolojim düzelmedi. Davaya katılma talebim var, kardeşim cezalandırılsın.


Olay sonrası karakolda ifade veren Mustafa Can Keser, suçunu kabul ederek şu ifadelere yer verdi:

Ben gece kulübünde çalışıyorum, alkollüydüm. Eşimi ve kardeşimi darp ettim, pişmanım. Ama kül tablası ile vurmadım, elimle darp ettim.

‘Sihirli Annem’ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle şöhret olan Damla Ersubaşı 2016’da işletmeci Mustafa Can Keser ile evlenmişti. Ertesi yıl kızları Zehra dünyaya gelmişti. Oyuncu 2018’de mide küçültme ameliyatı oldu. 6.5 ayda 41 kilo verdi. Geçen kasım ayında da ikinci kızları Zeynep Nisa’yı dünyaya getirdi. 



Hem mide küçültme ameliyatı hem de art arda yaptığı 2 doğum nedeniyle zorlu bir süreçten geçen Damla Ersubaşı’nın evliliği yaklaşık 10 kez bitme noktasına geldi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlker Kaleli’den Biran Damla açıklaması