Mustafa Ceceli kendini ele verdi

Mustafa Ceceli 25 Mayıs'ta 9 yıllık eşinden boşanmış, P0STA 5 gün sonra da Selin İmer ile aşk yaşadığını ortaya çıkarmıştı. Temmuz'un ilk haftası nikah var

23 Haziran 2017, Cuma 06:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hakan KIRARSLAN / POSTA

Hakan KIRARSLAN / POSTA

Mustafa Ceceli ile müstakbel eşi Selin İmer 1 haftadır kaldıkları Kanlıca'daki Ajia Hotel'in yakınındaki bir lokantada iftar yaptı. Yanlarında ortak dostları vardı.

Sürekli cep telefonuyla meşgul olan aşıkların sıkıntılı halleri dikkat çekti.

Mustafa Ceceli ile Selin İmer'in bu karesini aynı lokantada bulunan bir vatandaş cep telefonu ile çekip sosyal medyada yaydı.

Çünkü Mustafa Ceceli yemekten önce Kanlıca'da olduğunu belirten bir fotoğrafını Instagram'da paylaşmış, yerini belli etmişti.

Bu arada kaldıkları otel Selin İmer'in eski aşkı Serdar Bilgili'nin.

Mustafa Ceceli'nin eski eşi de Kanlıca'da oturuyor. Otel ile evin arası 500 metre.

‘BEN KIZIMA GÜVENİYORUM’

‘BEN KIZIMA GÜVENİYORUM’

Gazeteci Ayşe Aral’ın cenazesine annesi Canan İmer’le katılan Selin İmer, ilişkisiyle ilgili soruları duymazdan geldi. Anne Canan İmer ise “Hayırlı olsun haklarında. Bir sıkıntı yok, kızıma güveniyorum” diyerek kızına sahip çıktı. Müstakbel damat adayı ile tanışıp tanışmadığı sorulan anne Canan İmer, Mustafa Ceceli'yi yere göğe sığdıramadı:  “Tanıştık tabii ki. Ona da güveniyorum. Çok güzel, çok terbiyeli bir çocuk. Allah mutlu etsin.” Evlilik kararıyla ilgili, “Bakacağız artık, tabii ki olacak” açıklaması yapan Canan İmer ve kızı Selin İmer, törenin ardından Mustafa Ceceli’nin kendilerine tahsis ettiği ciple evlerinin yolunu tuttu.

SELİN İMER SERDAR BİLGİLİ'DEN KÖŞE BUCAK KAÇTI!

SELİN İMER SERDAR BİLGİLİ'DEN KÖŞE BUCAK KAÇTI!

Selin İmer iki gün önce vefat eden Etiler Şamdan'ın patronu Mehmet Tuna’nın ailesine taziyeye gitmişti. Sevgilisi Mustafa Ceceli’ye ait cipten inerken objektiflere yakalanmıştı. Bu arada taziyeye gelen eski sevgilisi Serdar Bilgili ile karşılaşmamak için akla karayı seçmişti.

''Mustafa Ceceli Selin İmer çifti evlenince nerede oturacak?'' haberini okumak için tıklayınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eda Taşpınar köpek balıklarıyla yüzdü