Mustafa Ceceli'nin Zonguldak'ta vereceği konser iptal edildi

Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin Konya-Seydişehir'deki konserinin ardından 29 Temmuz'da Zonguldak, Çaycuma-Filyos'taki konseri de iptal edildi. Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal ''Ceceli hakkında kamuoyuna yansıyan haberler onun ailevi meselesidir, bizi ilgilendirmez. Ama vatandaşlardan çok sayıda tepki telefonu aldık, iptal ettik'' dedi. Mustafa Ceceli yerine Gökhan Tepe sahne alacak

23 Temmuz 2018, Pazartesi 15:51 Son Güncelleme: 23 Temmuz 2018, Pazartesi 17:30
A A

Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın (7) velayetini almak için eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar arasındaki ilişkinin video görüntülerini 3 Temmuz 2018'de dava dosyasına eklemişti.

Sinem Gedik'in, Kanlıca'daki evinin yatak odasına gizli kamera yerleştirmek suretiyle elde edilen bu mahrem görüntüler kamuoyunda büyük tepki gördü.

Zonguldak'ta sanatçıların katılımı ile 27-28-29 Temmuz tarihlerinde Filyos Belediyesi Kültür Sanat ve Denizcilik Festivali yapılması planlandı. Belediye tarafından festivalin hazırlıkları aylar öncesinden tamamlanırken, festivalde programa göre 27 Temmuz'da Resul Dindar, 28 Temmuz'da Ece Seçkin ve festivalin kapanış günü olan 29 Temmuz tarihinde ise Mustafa Ceceli sahne alacaktı. İl dışından ve Zonguldak'tan vatandaşların belediyeyi arayarak Mustafa Ceceli konserini iptal edilmesi yönünde yoğun talep oluşturulunca belediye Mustafa Ceceli konserini iptal ettiğini duyurdu.

MUSTAFA CECELİ YERİNE GÖKHAN TEPE SAHNE ALACAK

Mustafa Ceceli konserinin iptal edilmesi yönünde vatandaşlar tarafından belediyenin yoğun bir şekilde arandığını söyleyen Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, "Filyos'un tanıtımı amacıyla ünlü sanatçılarımızın katılımıyla bir festival düzenliyoruz. Festivalin son günü 29 Temmuz'da programımıza göre Mustafa Ceceli sahne alacaktı. Ancak son günlerde Mustafa Ceceli ile ilgili kamuoyuna düşen haberler nedeniyle Mustafa Ceceli konserini iptal etmek zorunda kaldık. Konserin iptal edilmesi için Zonguldak'tan ve il dışından çok sayıda vatandaşımız belediyemizi telefonlarla aradı. Mustafa Ceceli hakkında kamuoyuna yansıyan haberler onun ailevi meseleleridir ve bizi ilgilendirmez. Ancak kamuoyundan bu konser öncesinde tepki aldık ve konseri iptal ettik. 29 Temmuz akşamı festivalimizde Gökhan Tepe sahne alacak. Kendisiyle görüşmelerimiz tamamlandı. Festivalimizin halkımıza ve beldemize yakışır şekilde kutlanması için elimizden geleni yapıyoruz" dedi.

* Konya Seydişehir Belediyesi de Mustafa Ceceli'nin konserini iptal etmişti.

Bu haberi de okudularMustafa Ceceli'nin Seydişehir'de vereceği konser iptal edildi

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.