Mustafa Cengiz 'evin oğlu' tartışmasına doymadı: Evin oğlu Onyekuru

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Mesut Özil için yaptığı 'evin oğlu' tanımını eleştirmişti. Cengiz, şimdi de yeni transfer Henry Onyekuru için 'Bence evin oğlu Onyekuru' dedi.

26 Ocak 2021, Salı 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe, Mesut Özil'i transfer ettikten sonra Başkan Ali Koç, "Diğerleri elin oğlu, Mesut evin oğlu" demişti. Mustafa Cengiz ise Mesut'un Türkiye yerine Almanya Milli Takımı'nda oynamasını eleştirerek "Aslını inkar eden birine evin oğlu denemez" diyerek yine bir tartışma başlatmıştı. Fenerbahçe cephesinden ise bu söyleme herhangi bir yanıt gelmediği için konu uzamayacak sanılıyordu.


Ancak Mustafa Cengiz yeni transfer Henry Onyekuru'nun imza töreninde yine mikrofonları boş geçmedi. Açıklamalarına bir yenisini ekleyen Başkan Cengiz, "Birileri bir laf çıkardı biliyorsunuz elin oğlu, evin oğlu diye. Vallahi bence evin oğlu Onyekuru. Üçüncü defa, kendisini isteyen birçok takımın olmasına rağmen ve geldiği kulübe çok maliyetli olmasına rağmen Onyekuru sağ olsun bizi ısrarla istedi.

Dönüp bakmadı bile Türkiye’deki veya yurtdışındaki diğer takımların tekliflerine. Biz bu bağlamda gösterdiği bu sahiplenme, aidiyet ve sadakat duyguları için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu bir duruştur. Parayı tercih etmedi. Aşkını ve sevgisini tercih etti" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Başakşehir CEO'su açıkladı: Fenerbahçe İrfan Can için randevu istedi