Mustafa Cengiz, Mahmut Recevik'in istifasını istedi

Mustafa Cengiz, Mahmut Recevik'in istifasını istedi

Mustafa Cengiz, Clubhose skandalının ardından yönetici Mahmut Recevik’in istifasını istedi. Recevik 'biraz düşüneceğim' dedi ancak Cengiz, bir sonraki toplantıda Recevik'i istemediğini açıkça söyledi.

20 Nisan 2021, Salı 17:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Clubhouse skandalının ardından düzenlenen yönetim kurulu toplantısında yönetici Mahmut Recevik’in istifasını istedi.

Başkan Mustafa Cengiz, Mahmut Recevik'e "Dostça ayrılalım" dedi. Bu sözlerin üzerine Mahmut Recevik, Mustafa Cengiz'e "Biraz düşüneceğim" diyerek cevap verdi. Ancak son sözü başkan Mustafa Cengiz söyledi.

Mustafa Cengiz, "Önümüzdeki hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantısına gelmenize gerek yok" diyerek son noktayı koydu.

#olayıngeçmişi

Kurulların başkan ve üyelerinin tam kadro katıldığı toplantıda Cengiz’in etrafında birlik ve beraberlik mesajı verilirken zaman zaman hararetli tartışmalar yaşanmıştı. Tartışmaların sebebi ise çok ilginçti... Bazı yönetim kurulu üyelerinin ‘Clubhouse’ uygulamasındaki sohbet odalarında kulüpte yaşananları en ince ayrıntısına kadar anlatması idi.

Bu duruma özellikle disiplin ve denetleme kurullarının üyeleri tepki gösterirken, Galatasaray’a yakışmadığı belirtilen bu durum için yönetim kurulu üyesi Mahmut Recevik’in istifası istenmişti. Gelen tepkiler üzerine söz alan Mahmt Recevik, tepki gösteren üyelere hak vererek, “Hatalıyım” demiş ve özür dilemişti.

Hürriyet Spor Arena

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Futbol federasyonları ve hükümetler Avrupa Süper Ligi'ni istemiyor