Mustafa Cengiz saat 17:00'de basın toplantısı düzenleyecek

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz'in basın toplantısı yapacağı açıklandı. Bu basın toplantısının Fatih Terim'in Çaykur Rizespor maçının ardından Arda Turan transferiyle ilgili görüş ayrılığı yaşandığını ve Arda hakkında yapılan görüşmenin hemen basına sızdırıldığından rahatsız olduğunu açıklamasıyla ilgili olduğu düşünülüyor.

24 Ocak 2020, Cuma 12:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Galatasaray resmi siteden bir bildiri yayınladı. Bildirde Başkan Mustafa Cengiz'in bu akşam saat 17:00'de bir basın toplantısı düzenleyeceği ilan edildi. Bildiri şu şekilde:

"Başkanımız Mustafa Cengiz, bugün saat 17.00'de Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda gündemle ilgili basına açıklama yapacaktır"

Fatih Terim, Çaykur Rizespor maçı sonrasında sürpriz olmayan ve herkes tarafından beklenen şekilde Arda Turan konusunda konuşmuştu.

Terim, "Geçen gün davet edildiğim toplantı için Arena'ya geldim. Başkan, Abdurrahim bey ve Yusuf bey vardı, daha evvel ne söylediysem, tekrar ettim. Onlar bu kararda olmadıklarını söylediler. Bu bir fikir ayrılığıdır.

Buradan çıkarken de bu kararın iyi yönetilmesinden yana olduğumu üzerine basarak söyledim. Ama ben daha eve varmadan haber birkaç gazeteciye maalesef verilmiş. Bu Galatasaray'a yakışan bir durum değil açıkçası.

Ben 'yönetimle arasında sorun var' dedirtmemek için çok çaba harcıyorum ama bazen çaba harcadığım için de hayal kırıklığı yaşıyorum" demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Trabzonspor yeni yardımcı antrenörü Eddie Newton'u şehre getirdi