Mustafa Cengiz'den Mesut Özil'e: Aslını reddeden birine 'evin oğlu' denmez

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yine gündemle ilgili konuştu. Cengiz, Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'le alakalı yorumu ise çok konuşulacak cinstendi.

20 Ocak 2021, Çarşamba 17:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Mesut Özil'le ilgili söylediği "Diğerleri elin oğlu, Mesut evin oğlu" cümlesini yorumladı. Rakip başkanın ve rakip oyuncunun kendi arasında diyaloga dahi olan Cengiz, şunları söyledi:

Ali Koç ile şahsi bir problemimiz yok. Oturduğumuzda saatlerce konuşabiliriz. Ettiği bir söz hiç hoşuma gitmedi. 'Elin oğlu değil değil evin oğlu evine geldi' dedi. Yaptıkları transfer çok büyük. Hiçbir itirazım yok. Saygım var. Ama bu söz ne demektir anlamıyorum. Aslını reddedip belli bir kültürü reddedip gelene evin oğlu dememek lazım. Bu bir ayrımcılıktır. O zaman yabancılar elin oğlu mu? Herkes değerlidir. Elin oğlu ve evin oğlu demeyelim. TFF bu ayrımcılığa bakalım ne diyecek? Muz uzatma sağlığa faydalıdır mı diyecek?

Transfer her an gelebilir

Transfer her an gelebilir

Transfer için 15 günümüz var. Her an transfer ilan edebiliriz. Transferi bildirebiliriz. Ama bizim bir geleneğimiz var, gelip benimle fotoğraf çektirmeden transfer bitmiş değildir. Bütün söylenenler yanlış olur. Ağzımızdan isim ve rakam duymadan çıkan haberlere inanmayın. Her an her şey olabilir.

Hocamız istedi, çalışıyoruz

Hocamız istedi, çalışıyoruz

Hocamızın talepleri açık. O doğrultuda bugün de görüşmelerimiz oldu. Verme gücümüzle karşı tarafın talep etme arasında büyük bir yelpaze var. Biz bunu iyi bir seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Karşı taraf da iyi niyetli. İnşallah iyi bir noktaya geliriz. Bizim dünyamız Galatasaray. Belli etmiyoruz, açıklamıyoruz ama zamanlarımız hep Galatasaray'a gidiyor. Yönetici arkadaşlarımız ameliyatlar oldu. Ömürlerini veriyorlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Podolski Mesut Özil'i hem destekledi hem uyardı