Mustafa Cengiz'in Donk ile ilgili sözleri Avrupa'da manşetlerde!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Ryan Donk ile ilgili sözleri adeta bomba etkisi yaşattı. Cengiz'in "Donk’un seks partilerinden bıktık" ifadesi Avrupa basınında da yer bulurken İngiliz ve Hollanda basını Galatasaray Başkanı'nın açıklamalarını manşete taşıdı.

16 Nisan 2021, Cuma 10:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Ryan Donk ile ilgili sözleri sosyal medyada ve Avrupa basınında geniş yer buldu. İngiltere ve Hollanda basını Cengiz'in sözlerini manşete taşıdı.  Galatasaray Başkanı, 12 Nisan’da genel kurul üyesi 20 kişiyle yaptığı görüşme sırasında Ryan Donk için "Donk’un seks partilerinden bıktık" ifadelerini kullanmıştı.


İngiliz basınından The Sun, Donk'un West Bromwich kariyerine vurgu yapılarak "Eski West Bromwich yıldızı Galatasaray Başkanı tarafından defalarca seks partisi düzenlemekle suçlandı" başlığıyla verdiği haberde Cengiz'in konuyla ilgili açıklamalarını okuyucularına aktardı.

The Sun'ın Milliyet Gazetesine dayandırdığı haberde Ryan Babel ile Mario Lemina'nın da partilerde yer aldığı belirtildi.

Caughtoffside.com sitesi ise "Türkiye'den şaşırtıcı şeyler" ifadesini kullanarak Mustafa Cengiz'in sözlerini başlığına taşıdı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in açıklamaları Hollandalı futbolcunun ülkesinde de gündeme oturdu.

Hollanda'da yayın yapan AD Gazetesi, "Galatasaray Başkanı, Ryan Donk'a saldırıyı başlattı: 'Seks partilerinden sıkıldık' başlığıyla haberi duyurdu.

Galatasaraylı futbolcu Ryan Donk, Mustafa Cengiz'in bu tür açıklamalarının basında yer almasına sert göstermiş ve "Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz'in 20 yöneticinin olduğu bir ortamda söylediği iddia edilen sözler tamamen hayal ürünüdür. Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz'in söylediği iddia edilen ve gerçekliği olmayan bu sözleri açııkça yazmak hem ahlaksızca hem de Cengiz'in itibarını sarsmaktır. Yazılan her cümle birer iftiradır" ifadelerini kullanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER PSG Neymar'ı bir kez daha parayla ikna etti