Mustafa Denizli ile Altay hala anlaşmadı! Belirsizlik...

Süper Lig'in yeni ekibi Altay'da Mustafa Denizli belirsizliği yaşanıyor. Denizli ile Altay arasında henüz anlaşma sağlanamadı. Altay'ı 18 yıl aradan sonra Süper Lig'e döndüren Mustafa Denizli, 'Şartlar sağlanırsa onların başında her zaman olurum ben. Hiç problem değil' demişti.

20 Haziran 2021, Pazar 13:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mustafa Denizli futbola Altay'da başlamış ve 18 yıl burada oynamıştı. Kulübüne 38 sene sonra teknik direktör olarak dönen ve Süper Lig sevinci yaşayan Mustafa Denizli, henüz takımıyla yeni sözleşme imzalamadı.

Altay'da 21-28 Haziran'da gerçekleşecek olağan genel kurulda Özgür Ekmekçioğlu'nun seçime tek aday olarak girip yeniden başkanlık koltuğuna oturması beklenirken, genç başkanın kongre sonrası teknik direktör konusunu çözüme kavuşturması bekleniyor. 

Başkan Ekmekçioğlu ile yeni sezon planları konusunda görüşmeleri sürdüren Mustafa Denizli'nin kulüpte kalması halinde hangi görevi üstleneceği belirsizliğini koruyor. 

Usta çalıştırıcının sportif direktörlük görevine getirilmesi de ihtimaller arasında yer alıyor. Mustafa Denizli, yuvası olarak gördüğü Altay'da maddi konuların kendisi için önemsiz olduğunu ifade etmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nice'ten Beşiktaş'a Ersin Destanoğlu ricası