Mustafa Sandal: Biz Cem Yılmaz'ın artistik halini seviyoruz

Mustafa Sandal, önceki gün Bebek’te görüntülendi. Mustafa Sandal, 'Cem Yılmaz o mesajdan sonra aradı, konuştuk. Biz kendisinin artistik halini seviyoruz' dedi

17 Mayıs 2018, Perşembe 17:01 Son Güncelleme: 17 Mayıs 2018, Perşembe 17:03
A A

Sosyal medyadan Cem Yılmaz’a ''Evet hepimizden komiksin, ona lafımız yok. Müzik işlerine de bulaştın, sahneye çıkıp çalmalar, çaktırmadan müzisyenim ayakları ama buraya bulaşmayacaktın hocam. Hodri meydan. Hazirana kadar vaktin var, haziranda göreceğiz sen mi ben mi?'' diye müzik konusuda meydan okuyan Mustafa Sandal Etiler Bebek'te objektiflere yansıdı.

Mustafa Sandal, ''Cem Yılmaz o mesajdan sonra aradı, konuştuk. Biz kendisinin artistik halini seviyoruz'' ifadelerini kullandı. 

Bu haberi de okudularMustafa Sandal yakın dostu Cem Yılmaz ile neden karşı karşıya geldi?

SESSİZLİĞİNİ KORUDU

Mustafa Sandal, kendisine boşanma davasının sürdüğü eşi Emina Jahovic'in ''Haklı olduğumu zaman gösterecek'' şeklindeki sözleri hatırlatıldığında susmakla yetindi.SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.